İş Bankası Kart Sahiplerine Duyuru Yapıldı! Kartlara 200 Türk Lirası Yüklenecek! Hemen Başvurabilirsiniz!

İş Bankası Kart Sahiplerine Duyuru Yapıldı! Kartlara 200 Türk Lirası Yüklenecek! Hemen Başvurabilirsiniz!

İş Bankası’ndan alınan bilgilere göre müşterilere özel bir kampanya başlatıldı. Kampanyaya katılanların kartlarına 200 TL yatırılacak. Kampanyanın tüm ayrıntıları netleştirildi.

İş Bankası’ndan alınan bilgilere göre müşterilere özel bir kampanya başlatıldı. Kampanyaya katılanların kartlarına 200 TL yatırılacak. Kampanyanın tüm ayrıntıları netleştirildi. Müşteri Olmak İstiyorum özelliği, yeni müşterilere İş Bankası kartı ile yapacakları 200 TL ve üzeri ilk işlemlerinde 200 TL MaxiPuan kazandırıyor.

Kampanya Bilgileri

İş Bankası kredi kartı veya banka kartı başvurusunda bulunan adaylara, başvuru tarihinden itibaren takip eden ay sonuna kadar aynı ay içinde ilk kez İş Bankası müşterisi olarak ödenecek ilk 200 TL ve üzeri alışverişe 200 TL MaxiPuan verilecek.

Kampanya Şartları

1 Ocak – 31 Aralık 2022 tarihleri ​​arasında ilk kez İş Bankası müşterisi olan ve aynı ay içerisinde İş Bankası kredi veya banka kartı başvurusunda bulunan müşteriler “Müşteri Olmak İstiyorum” kampanyasından yararlanabileceklerdir. Kampanya süresince başvurmuş olduğunuz İş Bankası kartlarından birini kullanarak tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız, kartın başvuru tarihini takip eden ay sonuna kadar 200 TL MaxiPuan kazanırsınız. Kampanya döneminde yapılan alışverişlerin iptal edilmesi veya ürünlerin iade edilmesi durumunda MaxiPuan'lar geri ödenecektir.

is-bankasi-kart-sahiplerine-duyuru-yapildi-kartlara-200-turk-lirasi-yuklenecek-hemen-basvurabilirsiniz.jpg

Cüzdanında İş Bankası Kartı Olanlara 400 TL Ödenecek

İş Bankası tarafından yeni kampanya paketi açıklandı. Kampanyanın kamuoyuna açıklanan detayları ortaya çıkmaya başladı. Kampanyanın bireylere özel fırsatları kapsamında hizmet fırsatı artırıldı.

400 TL Ödeme Fırsatı

İş Bankası’nın kart sahiplerine 400 TL kart ödemesi verdiği açıklandı. Cüzdanında İş Bankası kartı olanlara özel olarak sunulan kampanya olanaklarının önümüzdeki günlerde artacağı da bir gerçek. 400 TL bonus fırsatlarından yararlanarak en iyi koşullarda bir hizmet fırsatından yararlanma şansına sahip olacaksınız. İnsanları heyecanlandıran en önemli gelişmelerden biri de bankanın sunduğu promosyon imkanlarının geniş kriterler çerçevesinde insanlara sunulmasıdır. Böylece insanlar en iyi hizmet fırsatlarından yararlanabilirler.

Bu haber toplam 235 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.