İş Bankası Müşterilerine Müjdeyi Verdi! Promosyon Yanında Farklı İmkanlar da Sunacak!

İş Bankası Müşterilerine Müjdeyi Verdi! Promosyon Yanında Farklı İmkanlar da Sunacak!

İş Bankası emeklileri için fırsatlar gelmeye devam ediyor. İş Bankası, her yaptıklarının emekliler için olduğunu iddia etti.

İş Bankası emeklileri için fırsatlar gelmeye devam ediyor. İş Bankası, her yaptıklarının emekliler için olduğunu iddia etti. Eşsiz bir ortamda faaliyet gösteren bankalar yine de emekliler için güçlü bir promosyon savaşına giriyor. Birçok banka bu senaryoda emeklilik promosyon sürelerini uzatmaya devam ediyor. Bu bankalar aynı zamanda İş Bankası’nı da içeriyordu. 31 Ağustos'ta sona erecek ve Ekim ayına kadar uzayacak emeklilik promosyonları seçildi. Emekliye İş Bankası tarafından yapılan promosyon ödemeleri haberimizde.

Tüm emekliler yüksek talep görüyor ve özel bankaların emeklilik promosyon kampanyasını sona erdirmeye pek niyeti yok gibi görünüyor. İş Bankası da bu bankalardan biridir. 31 Ağustos'a kadar uzatma kararı alan İş Bankası, emekliye promosyon ödemesini Ekim ayına kadar sürdüreceğini açıkladı.

İş Bankası Emekli Promosyonu

İş Bankası ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) arasında 1 Eylül 2022-31 Ekim 2022 tarihlerini kapsayan sözleşme çerçevesinde ilk kez emekli maaşını ödemek için İş Bankası’nın kapısını çalan veya bankaya transfer olan SGK emeklileri mevcut emekli maaşı İş Bankası’na transfer ediyor. Banka, SSK ve BAĞ-KUR üyelerine 7.500 liraya kadar emekli promosyon ödemesi yapılabilmektedir.

Diğer bir beklenti ise kampanyanın süresinin önümüzdeki günlerde bir süre daha uzatılacağı yönünde.

  • 1.499 TL altında kazanan bireyler, 5.000 TL,
  • 1.500 ile 2.499 TL arası, 6.250 TL
  • 2.500 TL ve üzeri olanlara 7.500 TL promosyon ödemesi yapılır.

is-bankasi-musterilerine-mujdeyi-verdi-promosyon-yaninda-farkli-imkanlar-da-sunacak.jpg

Son Tarih 31 Ekim

İş Bankası’nın emeklilik promosyon kampanyası ile başlayan süreç, halen devam etmektedir. SSK BAĞ-KUR ve emekli memurlar, 31 Ekim 2022 tarihine kadar promosyon almaya devam edecek. İş Bankası’nın kampanyasını değerlendirmek isteyenler için banka şubeleri veya mobil bankacılık hizmetlerinden basit bir başvuru süreci var. Ayrıca İş Bankası promosyon başvuruları da dahil olmak üzere işlemler online olarak yapılabilmektedir.

Bu haber toplam 270 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.