İş Bankası ve farklı iki bankadan sıfır kredi notu olan kişilere müjdeli haber geldi!

İş Bankası ve farklı iki bankadan sıfır kredi notu olan kişilere müjdeli haber geldi!

0 kredi puanı olan vatandaşlara toplam 25000 TL ihtiyaç kredisi ödemesi sağlanacak. 0 kredi puanına sahip olan vatandaşlar ihtiyaç kredisine başvuru nasıl gerçekleştirebilir?

İş Bankası ve farklı iki bankadan sıfır kredi notu olan kişilere müjdeli haber geldi!

0 kredi puanı olan vatandaşlara toplam 25000 TL ihtiyaç kredisi ödemesi sağlanacak. 0 kredi puanına sahip olan vatandaşlar ihtiyaç kredisine başvuru nasıl gerçekleştirebilir? Bu yazımızın içerisinde sizlere bu krediler hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Eğer sizler de 0 kredi puanına sahip olduğumuz için herhangi bir bankadan kredi çekemiyorsanız; verecek olduğumuz bankalar doğrultusunda kredi başvurunuzu gerçekleştirerek, ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz.

Banka kredi notu 0 olan vatandaşların ihtiyaç kredisi çekebilmeleri ve kullanabilmeleri için bankalardan sigortalı olduklarına dair çalışma belgelerini göstermeleri şart koşuldu. Kredi notu sıfır olan vatandaşlar eğer ihtiyaç kredisi çekmek ve kullanmak istiyorlarsa en az 3 aylığa ait olan bir sigorta geçmişinin olması gerekiyor. Bu şartın yanı sıra vatandaşın da çalışıyor olması gerekli. Eğer herhangi bir iş yerinde devamlı bir şekilde çalışmıyorsanız ya da ev hanımıysanız ilk etapta kredi kartı sahibi olmayı denemenizi önerebiliriz.

httpswww-haberust-comadminnews-phppradd.jpg

Kredi kartınızı aldıktan sonra düzenli periyotlarla ödemeler gerçekleştirerek kredi notunuza gün geçtikçe yükseltebilirsiniz. Kredi notunuz sıfır ve bir iş yerinde çalışıyorsanız verecek olduğumuz bankalar doğrultusunda kredi başvurusunda bulunarak 25.000 TL kullanabilirsiniz.

İş Bankası 25.000 TL kredi için başvuru şartları

Sıfır kredi puanına sahip olan ve en az üç aylık sigortaya sahip olan vatandaşların İş Bankası doğrultusunda 1.50 faiz oranı ile beraber 25.000 TL kredi kullanabileceklerini aktarabiliriz. Banka üç ay erteleme şekilde ve 36 ay vade seçeneklerine kadar sizlere bu kredi için destek sağlıyor. Aylık ödemeniz toplam 949 TL olacak bu kredi doğrultusunda 36 ay vadeye kadar ödeme sağlarsanız; toplamda 34.316 TL geri ödeme ile kredinizi tamamlamış olacaksınız.

Bu haber toplam 247 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.