İş Bankası’ndan bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 8000 TL’ye kadar ek 500 TL hediye para verilecek!

İş Bankası’ndan bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 8000 TL’ye kadar ek 500 TL hediye para verilecek!

İş Bankası’ndan müşterilerini müjdeli haber verildi! İş Bankası’nın bankamatik kartını kullanan vatandaşlara 8000 TL ek olarak 500 TL hediye para verilecek. Ek koşul bulunmuyor. Yalnızca banka müşterisi olmak yetiyor.

8000 TL maaş promosyonu sağlanacak

İş Bankası Bağkur, SSK ve emekli sandığı fark etmeksizin maaşını taşımış olan bütün müşterilere 8000 TL geri ödemesiz ve karşılıksız maaş promosyonu sağlayacak. Emekli maaş promosyonu İş Bankası’ndan almak isteyen vatandaşlar; maaşını taşımak ve beraberinde üç yıl boyunca kalma sözü vermesi yeterli olacak. Herhangi bir ek koşulu aramayan bankada, fatura ödeme talimatı vermenize kesinlikle gerek yok. Yalnızca kimliğinizi alarak İş Bankası şubelerine gitmeniz ve maaş müşterisi olmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacak. Hali hazırda emekleri ile beraber yeni emekli olan vatandaşlar İş Bankası’nın bu promosyon fırsatından kolaylıkla yararlanabiliyor.

is-bankasindan-bankamatik-karti-kullanan-vatandaslara-8000-tlye-kadar-ek-500-tl-hediye-para-verilecek.jpg

500 TL karşılıksız ödeme sağlanacak

Bunların yanı sıra İş Bankası müşterisi olduktan hemen sonra İş Bankası’nın kartını kullanmaya başlayan vatandaşlar için de 500 TL hediye para imkanı sunulacak. Resmi web sitesi üzerinden konuyla ilgili detaylı duyuru yayınlayan İş Bankası; emekli olan vatandaşların bankamatik kartı ve beraberinde kredi kartı kullanımları da belirli bir harcamanın üzerine çıkmaları halinde 500 TL hediye edileceğini aktardı.

Tüm emekli vatandaşlar yararlanabiliyor

İş Bankasının başlatmış olduğu nakit ödeme kampanyasından tüm emekli vatandaşlar yararlanabiliyor. Yani, Bağkur, SSK ve memur emeklisi olmak kesinlikle fark etmiyor. Aynı zamanda yetim ve dul aylığı alan vatandaşların da kampanyadan yararlanma hakkı bulunuyor. Yeni emekli olan vatandaşlar nakit ödemelerini almak için bir süre beklemek zorunda. Bunun nedeni halihazırda emekli olan vatandaşların ATM’den ödemelerini üç gün içersinde tahsil edebilirken; yeni emekli olan maaşların İş Bankası’ndan almaları beklenenler arasında.

Bu haber toplam 217 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.