İş Bankası’ndan Emeklilere Müjde!  Banka Emekli Maaşı Alanlara 8 Bin TL ve Artı Olarak 10 Bin TL Ödeme Yapacak!

İş Bankası’ndan Emeklilere Müjde! Banka Emekli Maaşı Alanlara 8 Bin TL ve Artı Olarak 10 Bin TL Ödeme Yapacak!

İş Bankası emeklilere 8 Bin TL ve ek olarak 10 Bin TL verecek. Tek yapmanız gereken maaşınızı taşımak. İş Bankası’ndan emekli maaşı alan vatandaşlara müjdeli haber geldi.

İş Bankası emeklilere 8 Bin TL ve ek olarak 10 Bin TL verecek. Tek yapmanız gereken maaşınızı taşımak. İş Bankası’ndan emekli maaşı alan vatandaşlara müjdeli haber geldi. Bankamatik kartını kullanan emeklilere 8 bin TL'ye kadar emekli promosyonu ve 10 bin TL'ye kadar ek ödeme yapılacağı açıklandı. Sadece emekli vatandaşlar, nakit ihtiyaçları olması halinde İş Bankası’nın düzenlediği çeşitli kampanyalar çerçevesinde nakit kullanabilecektir.

İş Bankası Müjdeyi Verdi

Son yıllarda milyonlarca emekli tercih ettiği banka olarak İş Bankası’nı seçiyor. İş Bankası, bu kampanyaların şartlarına uygun olarak aynı gün size 10 Bin TL artı para ile kredili mevduat hesabı da verecektir. İş Bankası, emekli maaşını kendi bankasına taşıyanlara ve ayda 2.500 TL ve üzeri gelir elde edenlere 8000 TL'ye varan emeklilik promosyonu sunuyor. Başvurunuzu, emekli maaşınızı bu bankaya aktardıktan sonra şubeler, müşteri hizmetleri hattı veya İş Bankası'nın İşCep uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

is-bankasindan-emeklilere-mujde-banka-emekli-maasi-alanlara-8-bin-tl-ve-arti-olarak-10-bin-tl-odeme-yapacak.jpg

Maaşınızı Taşımanız Yeterli

Emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlara yönelik bu kampanyalarda emeklilere sunulan 8.000 TL Maaş promosyonunun yanı sıra banka size en özellikli kredi kartına sahip olma şansı da veriyor. Vatandaş, emekli maaşını aldıktan sonra başvuruda bulunursa ve sadece emekliye özel verilen ve ücretsiz olarak kullanılacak bir kredi kartı satın almak isterse, bir hafta içinde adreslerine kredi kartı postalanacaktır. Emeklilerin, SSK BaĞ-Kur ve Emekli Sandığı'ndan aldıkları maaş hesapları ile birlikte 8.000 TL'ye kadar emekli maaşı promosyonu almak istemeleri durumunda, emekli maaşını İş Bankası’ndan alanların maaşlarını başka bankaya taşımamalarını da kabul etmeleri istenmektedir. En yakın İş Bankası şubesine gidip bu bankanın müşterisi olmak istediğinizi beyan etmeniz halinde 8000 TL'ye kadar anında nakit ödeme alacaksınız.

Bu haber toplam 237 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.