İslam Memiş Söylediklerinden Bin Pişman! Altın Fiyat Tahminleri Tamamen Değişti! Büyük Deprem Kapıda!

İslam Memiş Söylediklerinden Bin Pişman! Altın Fiyat Tahminleri Tamamen Değişti! Büyük Deprem Kapıda!

Altın kahini bu sefer yanıldı. Tüm ezberler ve tahminler gram altında büyük ölçüde değişti. Altın fiyatları konusunda iyi tahminler yapmasıyla tanınan İslam Memiş, bu kez söylediklerini yuttu.

Altın kahini bu sefer yanıldı. Tüm ezberler ve tahminler gram altında büyük ölçüde değişti. Altın fiyatları konusunda iyi tahminler yapmasıyla tanınan İslam Memiş, bu kez söylediklerini yuttu. Kısa süre önce yeni bir video yayınlayan İslam Memiş, bir gram altının fiyatının 1000 liranın altına düştüğü büyük çöküşün tarih ve saatini açıkladı.

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, isabetli öngörüleri sayesinde uzun süredir altın fiyatlarında en popüler isimlerden biri. Ancak ünlü altın uzmanı bu sefer yanıldı. İslam Memiş, yatırımcıları daha önce bir gram altının fiyatının bin liranın altına düşmeyeceği konusunda uyardıktan sonra yeni bir video yayınladı. İslam Memiş, bir gram altının fiyatının artacağı ve 1 Eylül'den sonra kimsenin satın alamayacağı yönündeki önceki açıklamalarından geri adım attı. Bugünkü gram altın fiyatı 973 liraydı.

islam-memis-soylediklerinden-bin-pisman-altin-fiyat-tahminleri-tamamen-degisti-buyuk-deprem-kapida.jpg

İslam Memiş Gram Altının Çöküşünü Açıkladı

Altın ve finans piyasaları uzmanı İslam Memiş, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yeni bir video yayınlayarak gram altının hareketiyle ilgili görüşlerini dile getirdi. Gram altın fiyatlarının hafta başında yükseldiğini öne süren Memiş, ABD'de enflasyon rakamları çıkınca durumun tersine döndüğünü iddia etti. 4 günde her şeyin alt üst olduğunu söyleyen İslam Memiş'e göre, ABD'de 8,1 enflasyon beklenirken, beklenenden fazla verilerin yayınlanmasıyla işler karıştı. İslam Memiş, gram altının büyük çöküşünün yakın olduğunu belirterek, başta Türkiye olmak üzere çeşitli ülkelerdeki yüksek enflasyon istatistikleri nedeniyle piyasalardaki endişelerin arttığını belirtti.

21 Eylül Tarihi Çok Önemli

Altın ve finans piyasalarında uzman olan İslam Memiş, gram altın fiyatları için de kritik günü açıkladı. İslam Memiş, ABD Merkez Bankası'nın 21 Eylül'de faiz kararını açıklayacağını belirtti.

Bu haber toplam 255 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.