İsmail Küçükkaya’nın yeni adresi belli oldu!

İsmail Küçükkaya’nın yeni adresi belli oldu!

Halk TV’nin sahibi olan Cafer Mahiroğlu sosyal medyadan yapmış olduğu açıklama kapsamında FOX TV ekranlarında sabah programlarını sunan İsmail Küçükkaya'nın artık Halk TV’de ekranlarında yer alacağı duyurdu.

“Geniş Ailemize hoş geldin”

Mahiroğlu Twitter’dan yapmış olduğu ilk paylaşımda, “Bu yola ilk adımımı atarken, Türkiye'nin vicdanının sesi olacağıma, demokrasiden, adaletten ödün vermeyeceğime söz vermiştim. Bu duruşta olan arkadaşlarımız ile birlikte bugüne geldik. Halk TV şimdiki süreçte daha da güçleniyor. Halkın kanalı olan Halk TV'de koca yürekli bir isim daha artık bizimle birlikte yarenlik edecek. Ailemize tekrardan hoş geldin...” şeklinde yazdı.

ismail-kucukkayanin-yeni-adresi-belli-oldu.webp

“Hoş geldin İsmail Küçükkaya!

Cafer Mahiroğlu daha sonrasında “Sevgili Halk TV’nin değerli izleyicileri, az önce konuşmamı gerçekleştirirken isim vermeden Halk TV'de yeni çalışmaya başlayacak bir arkadaş için tweet paylaştım. Biraz gizem yaratmak istedim ancak gizem durumu galiba bana göre değil. Aramıza hoş geldin İsmail Küçükkaya…” ifadelerini dile getirdi.

Diğer bir yandan ise Odatv’ye konuşma gerçekleştiren İsmail Küçükkaya, haftanın 5 günü Halk TV’de sabah programı yapacağını dile getirdi. Her hafta Cuma günü de “prime time” olarak isimlendirilen en fazla izlenen saatlerde akşam programı yapacağını aktaran Küçükkaya, “12 Eylül günü başlıyorum!” dedi.

Bu haber toplam 142 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.