Kara listede ismi olanlar ve düzenli gelir bulamayanlara müjde! 40.000 TL ödeme yapılacak

Kara listede ismi olanlar ve düzenli gelir bulamayanlara müjde! 40.000 TL ödeme yapılacak

Bankalardan gün geçtikçe kredi müjdeleri peş peşe gelmeye devam ediyor Vatandaşın ve Türkiye ekonomisinin özellikle son dönemde zor zamandan geçtiği şu günlerde kolay kredi imkanları sıklıkla araştırılıyor.

Bankalardan gün geçtikçe kredi müjdeleri peş peşe gelmeye devam ediyor Vatandaşın ve Türkiye ekonomisinin özellikle son dönemde zor zamandan geçtiği şu günlerde kolay kredi imkanları sıklıkla araştırılıyor. Maaş bordrosuz ve gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri? 2022 yılında çiftçi, esnaf ve maaş bordrosu olmayan binlerce vatandaş kredi çekmek için bankalara müracaat ediyor? Bazı bankalar koronavirüs sürecinde almış oldukları karar kapsamında gelir belgesiz kredi başvurularında ipotek kefil ve benzeri diğer şartları aramıyor.

Gelir belgesiz kredi

Gelir belgesiz kredi alabilmek için geçtiğimiz dönem içerisinde kefil aranıyordu. Bazı bankalar ipotek tesis edilmesini de şart olarak belirlemişti. Lakin yeni dönem içersinde bankaların mobil bankacılık uygulamaları üzerinden ipoteksiz, kefilsiz ve gelir belgesiz kredi talebinde bulunabilirsiniz. Gelir belgesiz bir şekilde kredi çekmek için vatandaşın kredi notunun ilk etapta yüksek olması oldukça büyük önem taşıyor. Kredi notu ile ilgili değerlendirme dışında kişinin en az bankalar kapsamında riskli olarak tabir edilen grupta yer almamış olması gerekli.

kara-listede-ismi-olanlar-ve-duzenli-gelir-bulamayanlara-mujde-40-000-tl-odeme-yapilacak.jpg

Gelir belgesiz kredi veren bankalar

2022 yılı içerisinde pek çok farklı banka gelir belgesi ve maaş bordrosu aramaksızın kredi imkanı sağlıyor. Bu bankalar şu şekilde;

TEB: TEB bankası pratik ihtiyaç kredisi paketi ile CEPTETEB uygulamasından kolaylıkla 12.500 TL’ye kadar gelir belgesi olmaksızın kredi çekebilirsiniz. Lakin bu fırsattan faydalanmak istiyorsanız Teb’in sürekli müşterisi olmanız gerekli.

Akbank: Özel bankalardan birisi olan Akbank, KKB puanları iyi olan vatandaşlara 40.000 TL’ye kadar gelir belgesi ve maaş bordorusu aramaksızın kredi imkanı sağlıyor. Akbank direk mobil uygulamayı indirerek ya da Akbank internet bankacılığı üzerinden kredinizi tek bir tıkla alabilirsiniz.

ING Bank: ING bankta mini kredi kampanyaları ile birlikte 5000 TL’ye kadar kredi çekmek isteyen banka müşterilerinden maaş bordrosu ve gelir belgesi aramamaktadır.

Garanti bankası: Garanti Bankası ilk kredim projesi ile toplam 36 aya kadar vade seçeneği sunarak 10.000 TL üstü limitli kredi başvurularınızda sizden gelir belgesi istememektedir. Lakin bu krediden gelir belgesiz bir şekilde faydalanmak için sicilinizin temiz olması gerekmektedir.

Bu haber toplam 173 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.