Karşınızda TOKİ Başvuru Sonucu Sorgulama Ekranı! E-Devlet TOKİ Başvuru Sorgulama!

Karşınızda TOKİ Başvuru Sonucu Sorgulama Ekranı! E-Devlet TOKİ Başvuru Sorgulama!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz haftalarda açıkladığı TOKİ sosyal konut projesi için başvurular devam ederken, başvuru yapmak isteyenler başvuru sürecinin bitmesiyle bilgi arıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz haftalarda açıkladığı TOKİ sosyal konut projesi için başvurular devam ederken, başvuru yapmak isteyenler başvuru sürecinin bitmesiyle bilgi arıyor. Başvuru sonucu sorgulama ekranı, başvuru sonucunu öğrenmek isteyenlerin fazlasıyla merak ettiği bir konu. TOKİ sosyal konut projesinin başvuru sorgulama ekranı daha fazla araştırmanın odak noktası oldu. Merakla araştırılan bir diğer konu ise sosyal konut projeleri başvurularının son başvuru tarihi. TOKİ sosyal konut projesine 81 ilden çok sayıda kişi katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı sosyal konut projesi sayesinde dar gelirliler de ev sahibi olabilecek. Projenin başvuru süreci, merak uyandıran birçok bilgiye sahip.

Başvurular Kimliğin Son Hanesine Göre Alınacak

Online başvuru hacminin hizmete erişimi engellememesi için başvurular kademeli olarak kabul edilecektir. T.C.'si 0 olan vatandaşlar 14 Eylül Çarşamba günü, 2 olan vatandaşlar 15 Eylül Perşembe günü, 4 olan vatandaşlar. 16 Eylül Cuma günü, 6 olan vatandaşlar 17 Eylül Cumartesi günü, 8 olan vatandaşlar 18 Eylül Pazar günü başvuru yapabilecekler. Vatandaşlar herhangi bir kısıtlama olmaksızın yukarıda belirtilen hizmetten yararlanabilirler.

karsinizda-toki-basvuru-sonucu-sorgulama-ekrani-e-devlet-toki-basvuru-sorgulama.webp

Başvurular Hangi Tarihte Sona Erecek?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz hafta tanıtımını yaptığı TOKİ sosyal konut projesi için başvurular devam ediyor. 14 Eylül 2022'de başlayan TOKİ başvuruları 31 Ekim 2022'ye kadar sürecek. TOKİ başvuruları Halkbank, Ziraat Bankası şubelerinden ve e-Devlet üzerinden yapılabilmektedir.

TOKİ Başvuru Sorgulama Ekranı 2022

TOKİ sosyal konut projesi için başvuruda bulunan vatandaşlar, başvurularının ilerleyişini nereden ve nasıl kontrol edeceklerini araştırıyor. TOKİ başvurunuzu e-Devlet üzerinden gönderdikten sonra başvuru listesi sayfasına giderek başvurunuzun durumunu hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Bu haber toplam 205 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.