Maaş Alanlar Dikkat! Ek Ödemelerin Fiyatı 26 Bin TL’ye Çıktı!

Maaş Alanlar Dikkat! Ek Ödemelerin Fiyatı 26 Bin TL’ye Çıktı!

Bankalar arası rekabet giderek artarken, bu durum vatandaşa yaramaya devam ediyor. Müşterilerini memnun etmek isteyen bankalar, cazip fırsatlar sunuyor.

Bankalar arası rekabet giderek artarken, bu durum vatandaşa yaramaya devam ediyor. Müşterilerini memnun etmek isteyen bankalar, cazip fırsatlar sunuyor. O bankalardan biri ek ödeme olarak 26 bin TL vereceğini açıkladı. 26 bin TL’lik ek ödeme haberi, vatandaşın yüzünü güldürdü.

Türkiye genel olarak ekonomik açıdan sıkıntılı günler geçirirken, vatandaşlar da ödemelerde bir hayli zorluk yaşıyor. Durum böyle olunca bankalar da çeşitli kampanya ve promosyonlarla müşterilerin ilgisin çekmek için çabalıyor. Emeklilerden, kamu çalışanlarına kadar birçok kişiye ek ödeme fırsatı sunan bankalardan biri, ödemeleri 26 bin TL’ye kadar çıkardıklarını duyurdu.

maas-alanlar-dikkat-ek-odemelerin-fiyati-26-bin-tlye-cikti.webp

Akbank’tan Yeni Fiyat

Her geçen gün bankaların kampanyaları ve promosyonlarında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu yıl bankaların vermiş olduğu bu promosyon ve kampanya ödemeleri rekor rakamları gördü. Bu bankalar arasında Akbank da yer alıyor.

Akbank, en son Trakya Üniversitesi ile yapmış olduğu anlaşma ile gündeme geldi. Akbank’ın üniversite ile yaptığı yeni anlaşmaya göre Trakya Üniversitesi çalışanlar, maaşlarını 3 yıl boyunca Akbank’tan alacak. Bu anlaşamaya göre çalışanlar Akbank’tan 26 bin TL’lik promosyon da alacaklar.

Anlaşmaya göre Akbank 26 bin TL’lik bu promosyonu tek seferde verecek. Trakya Üniversitesi çalışanlarının ek ödemelerini alabilecekleri tarih ise 15 Eylül 2022 olarak belirlendi.

Yaşanan bu gelişmenin ardından diğer bankaların da maaşlar için verilen ek ödemeler için güncelleme yapması bekleniyor. Özellikle kamu kurumları ve kuruluşları için yeni fiyatlar heyecanla bekleniyor. Bu güncellemelerin bir an önce belirlenmesi için ise sendikalar da çaba gösteriyor. Maaşlar için yeni promosyon bekleyen kesimlerden biri ise polisler. Gözler şimdi de emniyet çalışanlarının maaşlarını ödeyen Vakıfbank’a çevrildi. Vakıfbank’ın ödeyeceği promosyon miktarı merakla bekleniyor.

Bu haber toplam 185 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.