Maaş Promosyonları Hız Kesmiyor! 1 Ekim İtibariyle Son Rakamlar Güncellendi!

Maaş Promosyonları Hız Kesmiyor! 1 Ekim İtibariyle Son Rakamlar Güncellendi!

Kamu çalışanı ücret promosyonu ve emekli promosyonu bitti diye üzülmeyin. Ekim ayı promosyon rakamları güncellendikten sonra bankalar rekoru güncellemeye hazırlanıyor.

Kamu çalışanı ücret promosyonu ve emekli promosyonu bitti diye üzülmeyin. Ekim ayı promosyon rakamları güncellendikten sonra bankalar rekoru güncellemeye hazırlanıyor. Eylül ayında Bankalar emekli kamu çalışanlarına rekor düzeyde bir maaş promosyonu ödedi. Ekim ayı geldiğinde promosyon ödemelerinin duracağı söylense de durum böyle değildi. Bankaların tüm verileri güncellediği bugün itibarıyla yeni dönem başladı. Promosyon ilerledikçe, ödemeler de artıyor. Emekli promosyonu 10 bin TL'ye kadar artarken, kamu çalışanları 41 bin 500 TL rekor ödeme alacak.

maas-promosyonlari-hiz-kesmiyor-1-ekim-itibariyle-son-rakamlar-guncellendi.webp

Ağustos ve Eylül aylarında hem emeklilere hem de kamu çalışanlarına binlerce liralık maaş promosyon ödemesi yapıldı. Ancak ekim ayı geldiğinde promosyon ödemelerinin duracağı iddia edildi. Ekim ayının gelmesiyle birlikte bankalar rakamları bir kez daha güncelledi. Emekli ve devlet çalışanı promosyon rakamları da tarihi bir seviyeye ulaştı. 4-5 yıllık değişen sözleşmeler uyarınca, 36 ay emeklilik taahhüdü karşılığında 10.000 TL'nin üzerinde promosyon ödemesi sunan bankalar, kamu çalışanlarına da binlerce TL veriyor.

Emekliye 10 Bin TL Ödeme

Özel bankalar emekli vatandaşlara maksimum 10.000 TL promosyon sunuyor. Öte yandan, Türkiye Ekonomi Bankası, ilave şartların yerine getirilmesi durumunda promosyon tutarını 11.000 TL'ye yükseltiyor. Maaş promosyonu isteyen emekliler, maaşlarını 36 ay boyunca aynı bankadan almaya devam edeceklerini taahhüt etmelidir. Ayrıca fatura ödeme talimatı veren veya referans kampanyalarda yer alan emekliler daha fazla promosyondan yararlanabilmektedir. Bankaların 1 Ekim itibarıyla güncel verilerini yayınlaması bekleniyor. Kamu bankaları henüz yeni güncelleme duyurusu yapmadı.

Kamu Çalışanları Maaş Promosyonları

Bazı kurumlar önceki sözleşmeleri güncelleyerek rakamları artırdı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi çalışanları artık en yüksek ödemeyi alıyor. Anadolu Üniversitesi imzaladığı sözleşme ile çalışanlarına 41.500 TL promosyon almasını sağladı.

Bu haber toplam 142 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.