Maaşını Akbank’a Taşıyan Emeklilere Müjde! Promosyon Haricinde Ek Ödemeler Alacaksınız!

Maaşını Akbank’a Taşıyan Emeklilere Müjde! Promosyon Haricinde Ek Ödemeler Alacaksınız!

Maaşını Akbank'a taşıyan emekliler, kampanyanın yanı sıra yeni bir ek ödeme alacak! İşte detaylar...

Maaşını Akbank'a taşıyan emekliler, kampanyanın yanı sıra yeni bir ek ödeme alacak. Banka, emekli maaşınızı Akbank'a aktardıktan sonra alacağınız 7000 TL'ye kadar emeklilik promosyonuna ek olarak, 15.000 TL'ye kadar 0,99 faiz oranıyla, maksimum 15.000 TL'ye kadar emekli kredisi sunuyor. Özellikle 0,99 faiz oranı ile 15.000 TL'ye kadar kredi alabilmek için başvuruda bulunacak kişilerin emekli maaşlarını bu bankalara taşımaları gerekmektedir.

15.000 TL uygulamasına ek olarak 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veren banka, sizi kredi kullanmaya ve diğer bankalarla olan borçlarınızı ödemeye teşvik etmek için sürekli güncel kampanyalar yürütüyor. Emekli maaşını Ziraat Bankası, Vakıfbank veya Halkbank aracılığıyla Akbank'a aktaran vatandaşlara yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullandırılmaktadır. Başvurular aynı gün yapılabilir. Emekli maaşınızı Akbank'a aktarmak istiyorsanız size en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilir ve e-devlet şifremizi kullanarak emekli maaşınızı banka üzerinden transfer edebilirsiniz.

maasini-akbanka-tasiyan-emeklilere-mujde-promosyon-haricinde-ek-odemeler-alacaksiniz.jpg

Akbank Kampanyalara Doymuyor

Emekli maaşınızı Akbank'a aktardıktan sonra 10.000 TL'ye kadar limitli kredi kartı başvurusunda bulunabilir veya bankadan 0,99 faiz oranı ile 15.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Emekli maaşını bu bankadan alan ve banka kredi notu yüksek olan müşteriler, kredi kullanmak istedikleri takdirde, o bankanın direkt uygulaması olan mobil Akbank Direkt uygulamasını kullanarak da başvuruda bulunabilirler. Akbank internet sitesi üzerinden online şubeye girerek veya mobil uygulama bölümünden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak telefonunuzla dilediğiniz zaman 15.000 TL kredi çekebilirsiniz. SGK emekli maaşını 3 yıl taahhütle Akbank'a aktaran emekliler, bir aylık net maaşa göre değişen miktarlarda Akbank'tan promosyon ödülleri almaktadır. Bu durumda Akbank, 2.500 TL ve üzeri maaş alan emeklilere 7.000 TL promosyon ödemesi ve kampanya kapsamında 500 TL chip para hediye ediyor.

Bu haber toplam 285 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.