Maaşını İş Bankası’ndan Alanlara Müjdeli Haber Geldi! 30 Eylül’e Kadar Hesaplara 6 Bin TL Ödeme Yatacak!

Maaşını İş Bankası’ndan Alanlara Müjdeli Haber Geldi! 30 Eylül’e Kadar Hesaplara 6 Bin TL Ödeme Yatacak!

İş Bankası'ndan müjdeli haber geldi. Başvuru sahiplerine 30 Eylül'e kadar 6.000 Türk Lirası ek ödeme yapılacaktır. En az 3500 TL emekli maaşınız varsa, 30 Eylül'e kadar 6000 TL ek ödeme alma şansınız var.

İş Bankası'ndan müjdeli haber geldi. Başvuru sahiplerine 30 Eylül'e kadar 6.000 Türk Lirası ek ödeme yapılacaktır. En az 3500 TL emekli maaşınız varsa, 30 Eylül'e kadar 6000 TL ek ödeme alma şansınız var. Ayrıca 100 TL nakit verilecektir. Başvurular hala kabul ediliyor olsa da, son tarih açıklandı. İş Bankası'nın kampanyasından yararlanmak isteyenler için Eylül sonu kampanya bitiş tarihi olarak açıklandı. Bu tarihe kadar telefon, internet, mobil ve şube bazlı banka hesapları ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen emekliler de ön koşullardan haberdar olur ve ek başvuruda da bulunabilir.

maasini-is-bankasindan-alanlara-mujdeli-haber-geldi-30-eylule-kadar-hesaplara-6-bin-tl-odeme-yatacak.jpg

Türkiye'nin en eski bankalarından İş Bankası, emekli müşterilerine binlerce lira karşılıksız nakit vermeye devam ediyor. İş Bankası'nın emeklilik promosyon kampanyası rakamları Eylül ayı başında güncellendi. İş Bankası, daha önce 5.000 TL'ye kadar nakit promosyon ödedikten sonra Eylül ayında bu tutarı artırdı. İş Bankası'nda Eylül ayında maaş promosyon ödemesi 6.000 TL'ye yükseltildi. Başvuru için son tarih 30 Eylül 2022 olarak belirlendi. Ayrıca hali hazırda müşterisi olanlara İş Bankası'ndan 100 TL nakit para desteği de sunuluyor.

Kampanya Bitiş Tarihine 10 Gün Kaldı

İş Bankası müşterileri için başlatılan Git Maaş Promosyon programında son viraja gelindi. 30 Eylül'den önce başvuranlara 6.000 TL ek ödeme yapılacak. Ayrıca İş Bankası kredi kartı kullanan emeklilere masrafları için kullanmak üzere 100 TL hediye çeki verilecek.

İş Bankası Maaş Promosyonundan Kimler Yararlanabiliyor?

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi ile dul ve yetim aylığı alanlar İş Bankası emekli promosyonundan yararlanabiliyor. Maaş promosyonu başvurularının şubelerden yapılması gerekmektedir. En yakın İş Bankası şubesine giderek emekli maaşınızı taşıyabilir ve 3 yıllık taahhüt imzalayarak promosyon ödemesi alabilirsiniz.

Bu haber toplam 264 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.