Promosyonda Türkiye rekoru kırıldı! Bu rakam daha önce hiçbir yerde görülmedi

Promosyonda Türkiye rekoru kırıldı! Bu rakam daha önce hiçbir yerde görülmedi

Banka promosyonları ile ilgili beklenmedik bir rekor geldi. Anadolu Üniversitesi’nde (AÜ) gerçekleştirilmiş olan banka maaş promosyon ihalesi kapsamında Türk Ekononomi Bankası (TEB) toplamda 41 bin 500 TL'lik rekor bir ücret ile kazandı.

Banka promosyonları ile ilgili beklenmedik bir rekor geldi. Anadolu Üniversitesi’nde (AÜ) gerçekleştirilmiş olan banka maaş promosyon ihalesi kapsamında Türk Ekononomi Bankası (TEB) toplamda 41 bin 500 TL'lik rekor bir ücret ile kazandı. Promosyon ödemelerinin çalışanların tamamının yararlanabileceği dile getirildi.

Bankaların vermiş olduğu promosyon ödemeleri doğrultusunda miktarlar sürekli bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Çoğunlukla da üniversiteler ile bankalar arasında yapılmış olan promosyon anlaşmaları son dönemler içerisinde dikkat çekiyor. Toplamda 5 bin 500 çalışanı ilgilendiren bir promosyon ödemesi yapıldığında anlaşmaya varılan rakam ise bir anda gündem etkisi yarattı.

41 bin 500 TL’lik promosyon sunuldu

Anadolu Üniversitesi’nde (AÜ) gerçekleştirilmiş olan banka maaş promosyon ihalesi kapsamında Türk Ekonomi Bankası (TEB) toplam 41 bin 500 TL'lik rekor bir ücret ile kazandı. Promosyon toplamda 3 yıllık anlaşma doğrultusunda ödenecek.

promosyonda-turkiye-rekoru-kirildi-bu-rakam-daha-once-hicbir-yerde-gorulmedi.png

Çalışanların tamamı yararlanabilecek

5 bin 500 çalışanın hepsi 41 bin 500'er lira promosyon ödemesinden kolaylıkla yararlanabilecek.

Türkiye için bir rekor!

Anlaşma yapılmış olan rakamın bir kurum ile banka arasında imzalanmış olan promosyon anlaşmalar kapsamından bir Türkiye rekoru olduğu dile getirildi.

Bu haber toplam 124 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.