PTT Emekliye Müjdeli Haberi Verdi! 50 Bin TL Ödeme Yapılacak! Yarından İtibaren Başlıyor!

PTT Emekliye Müjdeli Haberi Verdi! 50 Bin TL Ödeme Yapılacak! Yarından İtibaren Başlıyor!

Emekliler PTT'den 50.000 TL ödeme alacak. 50.000 TL başvuru yapan emeklilere PTT nakit para verecek. Paraya ihtiyacı olan tüm emekliler başvurabilir.

Emekliler PTT'den 50.000 TL ödeme alacak. 50.000 TL başvuru yapan emeklilere PTT nakit para verecek. Paraya ihtiyacı olan tüm emekliler başvurabilir. PTT ve Aktif Bank nakit ihtiyacı olanlar için ortak duyuru yayınladı. Düşük faizli PTT kredi programına emekli maaşınız ne kadar olursa olsun başvurabilirsiniz. Kamu bankaları, PTT emekli kredisi kampanyasına ek olarak emeklilere yönelik 50 bin dolarlık nakit kredi kampanyasına da devam ediyor. Düşük faizli emeklilik kredisi ile ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

PTT, emeklilere düşük faizli kredi vermek için kampanya başlattı. Aktif Bank ile bir süredir birlikte çalışan PTT, düşük faizli emekli kredisi kampanyasında kısıtlamaları 50.000 TL'ye yükseltti. Ek olarak, bu kampanyanın avantajları içinde 36 ay vade de mevcuttur. En yakın PTT şubeleri, PTT emeklilik kredisi programından yararlanmak isteyen emeklilerin başvurularını kabul edecek. Kamu bankaları, emeklilere PTT'nin yanı sıra düşük faizli kredi vermeye devam ediyor. Başvuru yapan emeklilere Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan düşük faizli kredi verilecek.

ptt-emekliye-mujdeli-haberi-verdi-50-bin-tl-odeme-yapilacak-yarindan-itibaren-basliyor.jpg

Anında 50 Bin TL Ödeniyor

PTT, acil paraya ihtiyacı olan emeklilere düşük faizli kredi veriyor. Aktif Bank ile çalışan bir PTT şubesinden başvuru yapmanız durumunda yeni kampanya ile 36 ay kredi kullanabilirsiniz. PTT düşük faizli kredi programının sadece bir uygunluk kriteri vardır, o da emekliliktir. Başka bir deyişle, bu kampanya sadece emekliler için tasarlanmıştır. Aktif Bank ve PTT ile birlikte sunulan düşük faizli emekli kredisi kampanyası kapsamında yüzde 1,79 faiz oranıyla para almak mümkün. Ayrıca 50.000 Türk Lirası'nın üzerindeki kredilere de başvurabilirsiniz, ancak azami vade 24 aydır.

Bu haber toplam 215 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.