QNB Finansbank açıklamada bulundu! T. C. kimlik numarası ile birlikte 25.000 TL ödeme alma imkanı

QNB Finansbank açıklamada bulundu! T. C. kimlik numarası ile birlikte 25.000 TL ödeme alma imkanı

Sadece TC kimlik numaranız ile 25.000 TL sahibi olabilirsiniz. TC kimlik numarası doğrultusunda ihtiyaç kredisi verecek olan Finansbank ve Garanti Bankası başvuruda bulunanlara anında onay veriyor.

Sadece TC kimlik numaranız ile 25.000 TL sahibi olabilirsiniz. TC kimlik numarası doğrultusunda ihtiyaç kredisi verecek olan Finansbank ve Garanti Bankası başvuruda bulunanlara anında onay veriyor. Garanti Bankası ve Finansbank tarafından uygulamaya konulmuş olan kampanya doğrultusunda vatandaşlar düşük faiz oranı ile birlikte bu imkanı değerlendirebilirler. Kampanyada 36 Ay vade seçenekleri mevcut. Bunun yanı sıra geri ödeme sürecinde altı aylık bir erteleme fırsatı söz konusu. Her iki bankada verilecek olan krediyi vatandaşın kredi notuna göre değerlendiriyor ve beraberinde onay veriyor. İşlemleri için ise vatandaşlara toplam 36 ay vade seçeneği sunuluyor. Her iki banka doğrultusunda verilen ihtiyaç kredisine katılım sağlamak için başvuruda bulunacak vatandaşların belirlenen koşulları yerine getirmeleri şart. Koşulları sağlayamayan vatandaşlar için ise kredi imkanı sağlanmıyor.

Finansbank ihtiyaç kredisi

Finansbank kendi müşterilerine kredi fırsatları sunuyor. Sağlanan bu krediye başvuruda bulunmak için kimlik numarası 50 30 nolu numaraya mesaj gönderilerek iletilmesi halinde onay verilecek. 36 ay vade seçeneğinin bulunduğu bu kredi kapsamında başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar sadece SMS yöntemiyle başvurularını gerçekleştirebilirler.

qnb-finansbank-aciklamada-bulundu-t-c-kimlik-numarasi-ile-birlikte-25-000-tl-odeme-alma-imkani.jpg

Garanti bankası ihtiyaç kredisi

Garanti bankasının uygulamaya koymuş olduğu ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar ilk olarak 18 yaş sınırını aşmış olmaları gerekli. Bu şartın karşılanması durumunda en yakın banka şubelerine giderek başvuru işlemleri hemen başlatılabilirler. Başvuruda bulunacak olan kişi eğer çalışansa, çalıştığı yerde en az üç yıllık bir çalışma şartının olması gerekli. Şartı karşılayan vatandaşlara anında kredi imkanı sunulacak.

Bu haber toplam 125 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.