QNB Finansbank maaşınızın 40 katına kadar nakit ihtiyacınızı sağlıyor!

QNB Finansbank maaşınızın 40 katına kadar nakit ihtiyacınızı sağlıyor!

QNB Finansbank ihtiyaç kredisine başvuruda bulunacak olan vatandaşların yüzlerini güldürdü! Maaşlarının 40 katına kadar nakit kredi imkanı sağlıyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisine başvuracak ve beraberinde kullanacak olan kişiler için maaşlarının toplam 40 katına kadar yeni bir ihtiyaç kredisi paketi hazırladığını duyurdu. Eylül ayının sonuna kadar problemsiz bir şekilde devam edecek bu kredi kampanyası bireysel olarak çekilebiliyor. Kredi çekmek için vatandaşların kendi maaşlarına bakılıyor. Kendi maaşlarını 40 katına kadar ihtiyaç kredisi kampanyasından kolaylıkla vatandaşlar yararlanabiliyor.

Gerçekleştirilen kredi başvurusu kampanyası doğrultusunda özellikle şartlara uyum sağlayan vatandaşlara aynı gün içersinde kredi onayı veriliyor. Kredi onayı alan kişilerin hesaplarına 5 dakika içersinde ödemeler yatırılıyor.

qnb-finansbank-maasinizin-40-katina-kadar-nakit-ihtiyacinizi-sagliyor.jpg

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl gerçekleştirilir?

QNB Finansbank doğrultusunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan vatandaşlar işlemlerini gerçekleştirdikten sonra kimlik numaralarına göre hızlı bir şekilde işlemlerin tamamlaya bilmektedir. QNB Finansbank resmi web sitesi doğrultusunda yapılmış olan duyuru kapsamında; kredi başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişiler TC kimlik numaraları üzerinden hızlı bir şekilde kredilerini alabilmektedirler.

QNB Finansbank resmi web sitesi doğrultusunda yapılmış olan duyurunun sonrasında başvurularını tek tek gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen kişiler için üç ay erteleme şekilde ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmanıza olanak sağlayacaktır.

QNB Finansbank resmi web sitesi doğrultusunda yapılmış olan duyurunun sonrasında başvurularını tek tek gerçekleştirerek kredi almak isteyen kişilere acil nakit kredi paketi hizmetinden yararlanmasına imkan sağlıyor. Cep telefonunuz doğrultusunda mesaj göndererek de ihtiyaç kredisi alabilecek olduğunuz bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, TC kimlik numarasını 50 30 numarasını mesaj atarak göndermesi halinde kredi imkanından yararlanabiliyor.

Bu haber toplam 223 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.