QNB Finansbank’da borcu olan vatandaşlarımız dikkat! Banka borçlarınızı tek bir kalemde ödeyebileceksiniz

QNB Finansbank’da borcu olan vatandaşlarımız dikkat! Banka borçlarınızı tek bir kalemde ödeyebileceksiniz

QNB Finansbank banka borcu olan vatandaşlara müjdeli haberi verdi! Banka emekli maaşlarını bankaya taşıyanlara 80 bin TL’ye kadar borç transfer kredisi sağlayacak.

QNB Finansbank’dan bankalara borcu olan kişilere müjdeli haber verildi. Banka borçlarına tek bir kalemde transfer etme imkanı sunmuş olan QNB Finansbank, transfer kredisi ile sizleri büyük bir problemden kurtaracak. QNB Finansbank transfer kredisi ile ilgili tüm şartları sağlayan vatandaşlara uygun ödeme ve faiz seçenekleri ile bütün bankalardaki borçlarına yapılandırma yoluna gidebileceği bir seçenek sunuyor. 2022 yılı içerisinde QNB Finansbank transfer kredisi ile ilgili bütün bilinmeyenler ve merak edilen detaylar…

Bankalara kredi kartı ve kredi borcu olan vatandaşlar QNB Finansbank‘ta başlatılan kampanya ile bu borçların silebilecek. 2022 yılı içerisinde transfer kredisi olarak başlatılan bu fırsattan emekli maaşını bankaya taşıyan vatandaşlar faydalanabiliyor.

qnb-finansbankda-borcu-olan-vatandaslarimiz-dikkat-banka-borclarinizi-tek-bir-kalemde-odeyebileceksiniz.webp

QNB Finansbank transfer kredisi nedir?

Bir çok kredi kartına ya da bankaya kredi borcu olan vatandaşa, QNB Finansbank‘a emekli maaşlarını taşıyarak borç transfer kredisinden yararlanabiliyor. Banka %0.99 faiz oranı ile vatandaşlara borç transfer kredisi sağlıyor. Bunun yanı sıra 60 aya kadar vade seçeneği sayesinde vatandaşlara rahat bir ödeme planı çıkartıyor.

QNB Finansbank borç transfer kredisi için başvurular

QNB Finansbank‘tan borç transfer kredisi alacak ve kullanacak olan vatandaş 80.000 TL’ye kadar kredi imkanını kullanabiliyor. Borç transfer kredisi kapsamında tek sefere mahsus olmak üzere %0,5 oranında kredi tahsis ücreti alınıyor. 10.000 TL borç transfer kredisi kullanmış olan bir QNB Finansbank müşterisi 50 TL, toplam da 80.000 TL’de ise 400 TL kredi tahsis ücreti ödemesi sağlıyor.

Bu haber toplam 224 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.