Ramazan Kampanyasında 150 TL Ödeme Sağlanacak: 4 Mayıs’a Kadar! Kimler Yararlanacak

Ramazan Kampanyasında 150 TL Ödeme Sağlanacak: 4 Mayıs’a Kadar! Kimler Yararlanacak

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte bankalar Ramazan promosyonları da duyurmaya başladı. Halkbank, resmi internet sitesinde Ramazan ayına özel kampanya açıklaması yayınlandı.

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte bankalar Ramazan promosyonları da duyurmaya başladı. Halkbank, resmi internet sitesinde Ramazan ayına özel kampanya açıklaması yayınlandı. Bankadan yapılan açıklamaya göre, market, akaryakıt ve restoran sektörlerinde, ülkedeki tüm banka POS'larında başlangıçta 200 TL'nin üzerinde, ardından her 200 TL ve üzeri için 15 TL'de toplam 150 TL ParafPara verilecek. Bu kampanya 4 Mayıs'a kadar devam edecek.

Kampanyanın Ayrıntıları ve Şartları

ParafPara 1 Nisan – 4 Mayıs 2022 tarihleri arasında market, akaryakıt ve restoran sektörlerinde satışa sunulacak olup, 200 TL ve üzeri ilk harcamalardan sonra her 200 TL ve üzeri için toplam 150 TL ParafPara verilecek. Kampanyaya katılmak için para harcamadan önce Paraf Mobil uygulamasının şimdi katıl butonuna tıklamanız veya yurt içinden KAMPANYA yazıp 3404'e (KKTC için 3444) SMS göndermeniz gerekmektedir.

Müşteri odaklı kampanya ve müşteri tek seferlik kampanyaya katılarak 150 TL'ye kadar Parafpara kazanabilir. Aynı gün aynı işyerinden ödenen ilk ücret promosyona dahildir. Kampanyaya tek kart ile katılmanız durumunda tüm kartlarınız kampanyaya dahil edilecektir. Hedefe ulaşmak için hangi kart kullanılmışsa ParafPara kullanılan karta yansıtılacaktır.

Alışveriş yapılan iş yerinin, sistem içinde kaydedilmiş sektör bilgisinin doğruluğu iş yerinin sorumluluğundadır. Alınan ParafPara, POS üzerinden yapılan gün sonu işlemi ile alınan işlemin bankacılık sistemine ulaşmasının ertesi günü sistem tarafından yüklenir. Kampanyalara paraf, parafly, sanal kart, ek kart ve sanal POS ile yapılan işlemler dahildir.

Paraf banka kartları, kartvizitler, ticari kartlar, Parafree ve Halkcard'lar, ParafPara ile yapılan işlem, iptal ve iadeler kampanyaya dahil değildir. Kampanya sadece market ve akaryakıt istasyonu sektörlerindeki firmaları kapsamaktadır. ParafPara transferleri ParafPara kullanımı olarak sayılamayacaktır. Gönderilen ParafPara iptal edilecektir. Kampanyadan kazanılan ParafPara 18 Haziran 2022 tarihinde saat 21.59'da sona erecektir. Kullanılmayan ParafPara 19 Haziran 2022'de geri alınacaktır.

Parafpara Nedir?

HalkBank'ın Türkiye'ye sunduğu Paraf Kart, ParafPara'yı kullanırken tasarruf etmenizi sağlayan, anlaşmalı iş yerinizden indirimli alışveriş yaparak kolaylık ve fayda sağlamaktadır. HalkBank'ın müşterilerine sunduğu Paraf, bireysel kredi, banka ve ticari kredi kartı seçeneklerine sahiptir.

Bu haber toplam 328 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.