Ramazan Market Alışverişine 200 Türk Lirası Verilecek: Duyurusu Yapıldı! Kimler Nasıl Yararlanacak

Ramazan Market Alışverişine 200 Türk Lirası Verilecek: Duyurusu Yapıldı! Kimler Nasıl Yararlanacak

Ramazan ayına saatler kala evinde gereksinim listesi hazırlayan yurttaşlar markete gitmeye başladı. İş Bankası kısmından Ramazan ayı market alışverişi kampanyası duyurulurdu.

Ramazan ayına saatler kala evinde gereksinim listesi hazırlayan yurttaşlar markete gitmeye başladı. İş Bankası kısmından Ramazan ayı market alışverişi kampanyası duyurulurdu. Banka, market alışverişine 200 Türk Lirası veriyor. Kampanya içeriğinde, İş Bankası kartlarınızla bir seferde ve değişik günlerde yapacağınız her 200 Türk Lirası ve daha yüksek market alışverişinize 20 Türk Lirası, toplam 200 Türk Lirası puan kazanma imkânı sunuldu. Söz mevzusu kampanya 4 Nisan gününe kadar sürecek.

Kampanyaya Ne Şekilde Katılımı Yapılır?

Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil platformunda “kampanyalar ve promosyonlar” kısmından alakadar promosyondaki dahil ol düğmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Katılımınızı kampanya devresi arasında dilediğiniz vakit (alışverişinizden önce ya da daha sonra) gerçekleştirebilirsiniz.

Ödül Kullanımı

Puanlar 11 Mayıs 2022 gününde kampanya içeriğinde kullanılmakta olan son kartınıza geçirilecektir. Puanların son kullanım günü 30 Haziran 2022’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere faydalanabilir ve en fazla iki yüz Türk Lirası puan alabilir. Ek kart ile kampanyadan faydalanılması halinde puan ek kartın bağlı olduğu esas karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu esas kart sahibi müşteriler kampanyadan farklı ayrı puan kazanamayacaktır.

Diğer Şartlar

Maximum anlaşmalı olan ya da bulunmayan, market sektöründe faaliyet göstermekte olan işyerlerinden yapılan (sanal ya da fiziki) bütün alışverişler kampanyaya dahildir. Değişik ürün sınıflarında satış yapan sanal mağazalardan ve/ya da elektronik ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya dair puan mobil gösterimleri bilgi amaçlıdır, iptal ya da iade prosedürlerini içermemektedir.

Kampanya devresi içerisinde yapılan alışverişlerin iptal edilmesi ya da satın alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, puan yüklenmeyecek ya da yüklenen puanlar arka alınacaktır. Aynı gün yapılmış olmakta olan alışverişlerden yalnızca ilki kampanya içeriğinde yorumlanacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma ya da kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahip olmaktadır.

Kampanya Kullanıcı Değerlendirmeleri

Genel manada olabildiğince değişik kullanıcı kısmından seçilecek olan bu kampanya genel kullanıcı topluluğu ve müşteriler kısmından olabildiğince pozitif karşılandı. Genel manada kampanyanın genellikle oldukça yetenekli ve hoş düşünülmüş bir kampanya olduğunu kesindir. Aşağı yukarı olarak 500 bin insanın kampanyadan faydalanması bekleniyor.

Bu haber toplam 267 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.