Son üç ay içerisinde kredi onayı almayanlar dikkat! 15.000 TL tutarında kredi imkanı verilecek

Son üç ay içerisinde kredi onayı almayanlar dikkat! 15.000 TL tutarında kredi imkanı verilecek

Son üç ay içerisinde kredi onayı almayan vatandaşlara kredi imkanı sunuluyor! Bankalar doğrultusunda yapılmış olan duyuruya göre kredi onayında problem yaşayan vatandaşlara yeni bir kredi imkanı doğdu. Hangi banka ne kadar kredi imkanı veriyor?

Son üç ay içerisinde kredi onayı alma konusunda problem yaşayan vatandaşlara kredi imkanı sağlanıyor. 15.000 TL tutarında verilecek olan bu kredi için bankalar duyuru paylaştı.

Aktif bank tarafından başlatılmış olan kredi kampanyası

Aktif bank kredi notu düşük olan kişilere hızlı bir şekilde kredi onayı sağlayarak; maddi anlamda destek imkanı sağlıyor. Kolay kredi kampanyası başlığı altında kredi notunu düşük olan kişilere kredi imkanı sunuyor. Banka şubelerine gitmeden başvuru yapma imkanı sağlıyor. Kredi başvurusu için SMS yönteminin yanı sıra resmi web sitesinden de başvuruda bulunmanız mümkün.

son-uc-ay-icerisinde-kredi-onayi-almayanlar-dikkat-15-000-tl-tutarinda-kredi-imkani-verilecek.jpg

Ziraat Bankası kredi kampanyası

Ziraat Bankası kredi onayı alamayan kişileri düşünerek yeni bir kredi kampanyası başlattı. Kişinin uzun süre sigortada olması ya da emekli olması durumunda kişilere kredi onayı sağlayacak. 15.000 TL’ye kadar Ziraat Bankası müşterilerine şubeler aracılığıyla kredi imkanı sağlanacak.

Vakıfbank kredi kampanyası

Vakıfbank üzerinden başvuruda bulunarak kredi imkandan faydalanmanız mümkün. Kredi onayı konusunda problem yaşayan vatandaşlar Vakıfbank üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir. Banka şubelerine uğramadan başvurularını yapabilirler.

Bu haber toplam 236 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.