Tam 3 Gün İçinde Karşılıksız Nakit Desteği Fırsatı! Onay Alan Emekliler 10 Bin TL’ye Kadar Ödeme Alabilir!

Tam 3 Gün İçinde Karşılıksız Nakit Desteği Fırsatı! Onay Alan Emekliler 10 Bin TL’ye Kadar Ödeme Alabilir!

3500 TL ve üzeri maaşı olan emekliler, başvurup kabul edilirlerse binlerce lira tahsil edebilecek. Ödemeye eklenmesi gereken nakit, başvurudan itibaren üç gün içinde hesaplara aktarılacaktır.

3500 TL ve üzeri maaşı olan emekliler, başvurup kabul edilirlerse binlerce lira tahsil edebilecek. Ödemeye eklenmesi gereken nakit, başvurudan itibaren üç gün içinde hesaplara aktarılacaktır. Ekim ayının son gününe kadar sürecek kampanyayı şu anda çok sayıda banka düzenliyor. Promosyona katılmak isteyen emeklilerin üç yıl taahhütte bulunmaları gerekmektedir. Üç yıllık maaş güvencesi karşılığında sağlanan emekli maaşı promosyonu ile ilgili bilgileri topladık. O halde en iyi emeklilik promosyonunu hangi banka sunuyor?

Onaylanan emekliler 8.000, 9.000 veya 10.000 TL ödeme alabilirler. Bankalar, milyonlarca emekli için Ekim ayında maaş yükseltme faaliyetlerine devam ediyor. Yapı Kredi, ING Türkiye, TEB, İş Bankası, Halkbank, Ziraat Bankası, Akbank, Vakıfbank ve PTT binlerce özel emekliye ödeme yapmaktadır. Yıllık maaşı 3500 TL ve üzeri olan tüm emekliler kampanyanın seçtikleri bankaya başvurabilirler. Doğal olarak emekliler, ihtiyaçlarına veya tercihlerine en uygun maliyeti sunan bankadan yararlanmak isterler.

tam-3-gun-icinde-karsiliksiz-nakit-destegi-firsati-onay-alan-emekliler-10-bin-tlye-kadar-odeme-alabilir.jpg

QNB Finansbank Maaş Promosyonu

Finansbank, Ekim ayında emeklilere verilecek maaş promosyon tutarlarını yayınladı. 3500 TL emekli maaşı alan ve taşıyan emekli, Finansbank'tan üç yıl taahhüt karşılığında 7000 TL nakit promosyon ödemesi alacak. Banka şubeleri veya internet bankacılığı aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz.

Kamu Bankaları Maaş Promosyonu

Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası gibi kamu bankalarının promosyon oranları merak ediliyor. Ekim 2022'de kamu bankaları 750 TL promosyon ödeyecek. Üç yıllık maaş taahhüdü karşılığında 750 TL'ye promosyon teklif eden kamu bankalarının rakamlarında değişiklik yapılacağına dair söylentiler var ancak henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

İş Bankası Maaş Promosyonu

Ekim ayında İş Bankası emeklilik promosyon ödemeleri düzenlemeye devam edecek. Emekli, promosyon tutarını 7500 TL'ye revize eden İş Bankası dikkatleri üzerine çekiyor. İş Bankası’nın emekli maaş promosyonlarına yönelik kampanyası 31 Ekim 2022'ye kadar devam edecek.

Bu haber toplam 344 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.