Tam Tamına 10 Bin TL Karşılıksız Ödeme Fırsatı! Tek Koşul Başvurmak! Para 3 Gün İçinde ATM’den Alınabiliyor!

Tam Tamına 10 Bin TL Karşılıksız Ödeme Fırsatı! Tek Koşul Başvurmak! Para 3 Gün İçinde ATM’den Alınabiliyor!

Karşılıksız ödenecek miktar 10.000 TL'ye yükseldi. Başvurunuzu gönderdikten sonraki üç gün içinde ATM'den paranızı çekebilirsiniz. Emeklilik promosyonu, emeklilerin son aylarda en büyük önceliği oldu.

14 milyon emekli, bankaların verdiği promosyon verilerini yakından takip ediyor ve en cazip teklifi veren bankalara promosyon başvurusunda bulunuyor. Emekli banka promosyon ödemeleri için son gün 31 Ağustos'tu, ancak bankalar bu süreyi uzatmayı tercih ediyor. Emekliler için ücret promosyonu başvuruları şu anda hala kabul edilmektedir. Ek olarak, Bankalar Eylül ayı maaş promosyonu verilerini güncelledi. Ardından 2022 yılında Ing Türkiye için yeni mevcut emeklilik promosyon tutarı açıklandı.

Güncellenen Eylül ayı banka maaş promosyon verileri yayınlandı. Sürenin 31 Eylül'e uzatılmasından bu yana rakamlar arttı. Kamu bankalarında hala sessizlik varken, özel bankalar için ücret yükseltme çıtayı önemli ölçüde yükseltiyor. İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı kredi Bankası, Akbank, Ing ve TEB emekli maaş promosyonları bugün güncellendi.

Emeklilik Promosyonu 10.000 TL'ye Kadar Yükseldi

Özel bankalar ve emeklilik promosyon ödemeleri ile ilgili güncellenmiş veriler açıklandı. Bankaların net ödemesinin 8 bin 250 TL olacağı, aynı zamanda sayısız promosyonlar sayesinde 10 bin TL'ye yükseleceği açıklandı. Milyonlarca emekli için İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Akbank, Ing ve TEB tek bir koşul ile binlerce lira ödüyor. Emeklilik promosyonu isteyenler, istedikleri bankaya üç yıl taahhüt vermek zorundadırlar. Taahhüt verdikten üç gün sonra ATM'den banka hesabınıza aktarılacak parayı çekebilirsiniz.

tam-tamina-10-bin-tl-karsiliksiz-odeme-firsati-tek-kosul-basvurmak-para-3-gun-icinde-atmden-alinabiliyor.webp

Memura Ödenen Promosyon 40 Bin TL Sınırını Çoktan Aştı

Bankalar hem emeklilere hem de kamu kurum ve kuruluşlarının çalışanlarına promosyonlar sunmaktadır. Bankaların memurlara verdiği nakit promosyon tutarı 41.500 liraya yükseldi.

Bu haber toplam 229 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.