Tarım Kredi ve Ziraat Bankası İş Birliği Yapıyor! Yüzbinlerce Kişi Düşük Faizli ve Tam Tamına 50 Bin TL Kredi Alabilecek!

Tarım Kredi ve Ziraat Bankası İş Birliği Yapıyor! Yüzbinlerce Kişi Düşük Faizli ve Tam Tamına 50 Bin TL Kredi Alabilecek!

Ziraat Bankası ve Tarım Kredisi, 100.000 müşteriye 50.000 TL'ye kadar düşük faizli kredi sunmak için iş birliği yapıyor. Hızlı nakit ihtiyacı olan veya iş kurmak isteyenler için Ziraat Bankası'ndan ucuz faizli kredi ve tarım kredisi iş birliğinin muhteşem

Ziraat Bankası ve Tarım Kredisi, 100.000 müşteriye 50.000 TL'ye kadar düşük faizli kredi sunmak için iş birliği yapıyor. Hızlı nakit ihtiyacı olan veya iş kurmak isteyenler için Ziraat Bankası'ndan ucuz faizli kredi ve tarım kredisi iş birliğinin muhteşem haberi geldi. Son dakika açıklamasında bu sürenin 31 Aralık 2023'e kadar uzatıldığı belirtiliyor. Kişiler düşük faizli işletme ve yatırım kredisi için Ziraat Bankası'na başvurarak ihtiyaç duydukları tutarı alabiliyor. Ancak 50.000 TL'nin üzerindeki krediler için vade sayısı 24 aya indirilmiştir. Bu nedenle adayların vade sayısına dikkat etmeleri gerekir.

Tarım kredi kooperatifleri ve Ziraat Bankası'na düşük faizli işletme ve yatırım kredileri için yeni bir son dakika duyurusu geldi. 31 Aralık 2022 tarihinden önce düşük faizli tarımsal yatırım ve işletme kredisinin vadesi uzatılmıştı. Son dakikada yapılan açıklamaya göre düşük faizli kredi başvuruları 31 Aralık 2023 tarihine kadar kabul edilecek.

tarim-kredi-ve-ziraat-bankasi-is-birligi-yapiyor-yuzbinlerce-kisi-dusuk-faizli-ve-tam-tamina-50-bin-tl-kredi-alabilecek.webp

Süre Ekstra Olarak Bir Yıl Daha Uzatıldı

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın sosyal medya hesaplarından bir açıklama yapıldı. Ziraat Bankası ve tarım kredi kooperatifleri tarafından tarımsal üretim için kullandırılan düşük faizli işletme kredilerinin süresi bakanlıktan yapılan açıklamaya göre bir yıl uzatıldı. Karar yürürlüğe girdi ve Resmi Gazete'de de yayınlandı.

Tarım ve Orman Bakanlığı Bazı Ürünlerin Ekilmesini İstedi

Tarım ve Orman Bakanlığı'na göre, düşük faizli kredilere başvurmak isteyenler bazı mahsulleri üretmeye teşvik ediliyor. Yağlık olarak ayçiçeği, susam, dane mısır, soya fasulyesi, kolza, kekik, melisa, lavanta yağı, adaçayı, salep, biberiye, zencefil, sumak ve sığla yağı desteklenmektedir. Düşük faizli krediler sadece yukarıda belirtilen ürünlerden gelir elde eden kişilere verilmektedir.

Bu haber toplam 196 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.