TC Kimlik Numaranızı Kontrol Edin! 3 Bin ila 10 Bin Ödeme Yatmış Olabilir! O 3 Banka Duyuruyu Yaptı!

TC Kimlik Numaranızı Kontrol Edin! 3 Bin ila 10 Bin Ödeme Yatmış Olabilir! O 3 Banka Duyuruyu Yaptı!

TC Kimlik numaranıza 3.000 ile 10.000 TL arasında değişen ödemeler yapılacak. Üç banka birleşti ve bu kampanyayı duyurdu. Vatandaş çok mutlu olacak. Son banka pazarlaması medyanın çok ilgisini çekti.

TC Kimlik numaranıza 3.000 ile 10.000 TL arasında değişen ödemeler yapılacak. Üç banka birleşti ve bu kampanyayı duyurdu. Vatandaş çok mutlu olacak. Son banka pazarlaması medyanın çok ilgisini çekti. Nakit ihtiyacı olan ve ihtiyaç kredisi kullanacak tüm vatandaşlar için geliştirilen kampanyalarda kredi kullanacak kişilere net ve kolay bir şekilde uygun faiz oranlarıyla borç para alma imkanı sunulmaktadır. Acil bir ihtiyaç durumunda bu kampanyalar aracılığıyla nakit kredi başvurusu yapabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Hemen ihtiyaç kredisine ihtiyacınız varsa, beş dakika içinde online başvuru yapabilir ve ihtiyaç duyduğunuz parayla birlikte yetkilendirilmiş ödemeleri hesaplarınıza aktararak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için T.C Kimlik Numaranız ile yapılacak sorgulama sonrasında başvurularını yaparak ihtiyaç kredisi özel şartlar dahilinde kabul edilecek ve hesaplarına tüm ödemeler hemen yatırılıp kullanılacaktır.

tc-kimlik-numaranizi-kontrol-edin-3-bin-ila-10-bin-odeme-yatmis-olabilir-o-3-banka-duyuruyu-yapti.jpg

SMS ile Kredi Alma Fırsatı Devam Ediyor

TC kimlik numaranızı 50 30'a mesaj olarak göndermeniz, Qnb Finansbank üzerinden hemen ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanızı sağlayacaktır. Bu kampanyada Qnb Finansbank size düşük faiz oranları ile 10.000 TL net ödeme imkanı sunuyor.

Denizbank ve Yap Kredi Bankası üzerinden gerçekleştirilen bu kampanyada, kendi banka hesabı olan kişiler de aynı gün ödenecek onaylı kredi hesaplarını yatırarak TC kimlik sorgulamaları ile birlikte kullanılmaktadır. Yapı Kredi Bankası'nın resmi internet sitesinde yapılan duyuruya göre, banka kredi notu yeterli olan tüm vatandaşlar cep telefonlarından SMS göndererek bu kampanyaya diledikleri gibi katılabilirler. İhtiyaç kredisi için SMS başvurusu yapmak için T.C kimliğinizi ve aylık gelirinizi 44 11'e yazmanız yeterlidir.

Bu haber toplam 319 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.