TEB Denizbank ve İş Bankası Ekim Ayının Rakamlarını Güncelledi! 10 Bin TL’nin Üzerinde Karşılıksız Ödeme Fırsatı!

TEB Denizbank ve İş Bankası Ekim Ayının Rakamlarını Güncelledi! 10 Bin TL’nin Üzerinde Karşılıksız Ödeme Fırsatı!

Emekliye 10.000 TL'yi aşan ek bir ödeme duyurusu yapıldı. Ekim ayında Denizbank, İş Bankası ve TEB emeklilik promosyon rakamlarını güncelledi. Denizbank, İş Bankası ve TEB birbiri ardına emekli maaş promosyonlarını yükseltti.

Emekliye 10.000 TL'yi aşan ek bir ödeme duyurusu yapıldı. Ekim ayında Denizbank, İş Bankası ve TEB emeklilik promosyon rakamlarını güncelledi. Denizbank, İş Bankası ve TEB birbiri ardına emekli maaş promosyonlarını yükseltti. Ekim ayında SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisine toplam 10.000 TL'den fazla ek ödeme yapılacak. Bankalar güncellenen rakamlarını birer birer yayınladı. Koşullar ve başvuru bilgileri de açıklandı. 3500 TL ve üzeri emekli maaşı alıyorsanız, şartları yerine getirmek nispeten kolaydır.

Mevcut ekonomik kriz sırasında emekliler maaşlarıyla geçinmekte zorlansalar bile, emeklilik promosyon ödemeleri ilaç gibidir. Özellikle Temmuz ayında emekli maaşlarındaki artışın ardından özel bankaların sağladığı promosyon rakamlarında artış oldu. Bankalar artık 10.000 Türk Lirası bazında ekstra ödeme seçenekleri sunuyor. Kamu bankalarındaki rakamlar değişmedi, ancak Ekim ayı geldiğinde Denizbank, İş Bankası ve TEB sırayla maaş promosyonlarını güncelledi. Bankalar, Ekim ayında başvuran emeklilere en az 10.000 TL ek ödeme yapacak.

Promosyon Süresi Uzatıldı

Emeklilerin maaş zammı için son tarihin 30 Eylül olacağı söylendi. Ancak bankalar bu süreyi uzatmayı tercih etti. Ekim ayında emeklilik promosyon prosedürü yeniden başlayacak. Nitekim, birçok banka her ayın ilk günü yeni promosyon rakamlarını vermeye başlamıştır.

teb-denizbank-ve-is-bankasi-ekim-ayinin-rakamlarini-guncelledi-10-bin-tlnin-uzerinde-karsiliksiz-odeme-firsati.jpg

Rakamlar Açıklandı

  • Ekim ayında emeklilere Denizbank'tan 3 yıl maaş sözü karşılığında 6.000 TL promosyon hakkı verildi. Denizbank'ın sağladığı ücret artışının yanı sıra istisnai faiz oranlarıyla kredi imkanı da bulunuyor.
  • En az 3500 TL emekli maaşı alan emekliler için özel maaş promosyon kampanyası başlatıldı. Ekim ayında İş Bankası’ndan maaşını alan emekliye 7 bin 500 TL nakit promosyon verilecek.
  • 2022 emeklilik promosyon ödemelerinde en büyük meblağları sağlayan finans kuruluşlarından biri de Türkiye Ekonomi Bankası. 3500 TL ve üzeri maaş alan emekliler, 3 yıllık taahhüt karşılığında TEB'den 8000 TL'lik tam maaş promosyonuna hak kazanırlar.

Bu haber toplam 177 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.