TEB Türkiye Emekliler Derneği ile Anlaşma Sağladı! Emekliye Ödenecek Rakam Limitleri Aştı! 10 Bin 500 TL Rekor Ödeme Geliyor!

TEB Türkiye Emekliler Derneği ile Anlaşma Sağladı! Emekliye Ödenecek Rakam Limitleri Aştı! 10 Bin 500 TL Rekor Ödeme Geliyor!

TEB ile Türkiye Emekliler Derneği arasında anlaşma imzalandı. Emeklilerin alacağı nakit promosyon miktarı arttı. Bankalar hala emekli maaşlarını taşımaları için teşvik ederken bir gelişme daha yaşandı.

Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Kazım Ergün, yeni promosyon rakamlarını bizzat açıkladı. Türkiye Emekliler Derneği ve TEB, emeklilerin promosyonlarına yönelik bir protokol üzerinde anlaştılar. Anlaşma sonucunda SSK, BAĞ-KUR emeklileri ve emekli memurlara ödenen promosyon rakamları artırıldı.

Eylül emekli aylığı promosyonu söz konusu olduğunda bankalar rekor kırmaya devam ediyor. Ağırlıklı olarak özel bankalar arasında başlayan bu kıyasıya rekabetten en çok emekliler kazançlı çıkıyor. Sayıların her geçen gün artmasına rağmen son başvuru tarihleri ​​uzatıldı. Ayrıca Türkiye Ekonomi Bankası ile Türkiye Emekliler Derneği arasında yeni bir anlaşma imzalandı. TEB, yeni anlaşma kapsamında emeklilere yönelik nakit promosyonunu 8 bin TL'ye yükseltti. Türkiye Ekonomi Bankası, emeklilere koşulsuz 8000 TL nakit promosyon ödemesinin yanı sıra yakınlarını getirmeleri halinde de emeklilere kişi başı 250 TL verecek.

teb-turkiye-emekliler-dernegi-ile-anlasma-sagladi-emekliye-odenecek-rakam-limitleri-asti-10-bin-500-tl-rekor-odeme-geliyor.jpg

TEB Yeni Anlaşma ile Rakamları Artırdı

Türkiye Emekliler Derneği ile TEB arasında imzalanan anlaşmaya göre emekli maaşları için ödenecek promosyon tutarı artırıldı. Ağustos ayında 7.500 TL nakit promosyon alan tek kişi Eylül ayında yeni sözleşme imzalayarak ödemelerini 8.000 TL'ye çıkardı. Yani emekli artık Türkiye Ekonomi Bankası'ndan koşulsuz 8000 TL emeklilik promosyonu alacak.

Son Başvuru Tarihi 30 Eylül

Türkiye Ekonomi Bankası, yeni prosedürle birlikte promosyon başvuruları için süreyi uzattı. Nakit promosyon almak istiyorsanız başvuru sürecini herhangi bir TEB şubesinden 30 Eylül'e kadar tamamlayabilirsiniz. Bir emekli nakit promosyonu için başvurduğunda, nakit üç gün içinde hesabına yatırılır.

Bu haber toplam 242 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.