TMO resmen çıldırdı! 5 LT’lik yağları sudan ucuz fiyata satıyor

TMO resmen çıldırdı! 5 LT’lik yağları sudan ucuz fiyata satıyor

TMO’dan vatandaşı çılgına döndürecek ayçiçek yağı kampanyası geldi. Uzun bir süredir PttAVM ile iş birliği içerisinde olan Toprak Mahsülleri Ofisi, son dönemler doğrultusunda vatandaştan iletilen talebe yanıt verdi.

TMO’dan vatandaşı çılgına döndürecek ayçiçek yağı kampanyası geldi. Uzun bir süredir PttAVM ile iş birliği içerisinde olan Toprak Mahsülleri Ofisi, son dönemler doğrultusunda vatandaştan iletilen talebe yanıt verdi. Ayçiçek yağı fiyatlarında düşüş yaşandı. TMO Ayçiçek Yağı Pet 5 lt 4 Adet resmen şok fiyata PttAVM’de.

PTTAVM ayçiçek yağı güncel fiyatları 7 eylül 2022

Devlet kurumlarından biri olan PTT geçmiş olduğumuz yıllar içerisinde vatandaşlara uygun fiyat skalasında ürün satışı gerçekleştirmek için PTT AVM uygulamasını başlatmıştı. Özellikle de ayçiçek yağı fiyatlarının gün geçtikçe artması sonrasında vatandaşların ekonomik fiyatlar ile ayçiçek yağı satışı gerçekleştiren PTT AVM’ye ilgisi son derece yoğun oldu. PTT AVM daha fazla Toprak Mahsulleri Ofisi doğrultusunda üretilmiş olan ayçiçek yağlarının satışını gerçekleştirse de birçok farklı markada da kampanyasını bulmak mümkün. PttAVM TMO Ayçiçek Yağı Pet 5 lt güncel fiyatları ve diğer tüm ayçiçek yağı fiyatları şu şekilde:

TMO Ayçiçek Yağı Pet 5 lt x 4 Adet: 540 TL

Trakya Birlik ayçiçek yağı 5 lt x 4 Adet: 896,21 TL

Komili ayçiçek yağı 4 litre pet x 4 Adet: 748,14 TL

TMO 5 LT ayçiçek yağı pet: 245,60 TL

Biryağ 18 litre teneke ayçiçek yağı 649 TL

Tarım Kredi ayçiçek yağı teneke 18 litre 759 TL

tmo-resmen-cildirdi-5-ltlik-yaglari-sudan-ucuz-fiyata-satiyor.webp

Ürünler Stoklar İle Sınırlı

PTT AVM üzerinde satışa sunulmuş olan ayçiçek yağı ürünleri stoklar ile sınırlı olarak satışa çıkartılıyor. Özellikle de TMO 5 litre ayçiçek yağı kampanyasına vatandaş tarafından yoğun bir ilgi gösteriliyor. Bu nedenle ayçiçek yağı satın almak isteyen vatandaşların hızlı olması gerekiyor. Ekonomik fiyatlar ile satışı gerçekleştirilen ürünlere yetişmek istiyorsanız; ellerinizi çabuk tutun. Çünkü kapış kapış gidecek olan ürünler kampanya duyurulur duyulmaz hemen tükeniyor.

Bu haber toplam 206 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.