Tüm bankalar yeni teklif duyurusu yaptı! Emekli vatandaşlar için promosyon süresi uzatıldı: Rakamlar 15.000 TL çıkartıldı

Tüm bankalar yeni teklif duyurusu yaptı! Emekli vatandaşlar için promosyon süresi uzatıldı: Rakamlar 15.000 TL çıkartıldı

31 Ağustos tarihinde hala maaşını taşımamış olan emekli vatandaşların olduğu tespit edildi. Bu nedenle bankalar başvuru sürelerini uzattı. SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur emeklisi olan milyonlarca vatandaş için bankalardan belirlemiş olan gün açıklandı.

Tüm bankalardan emekli vatandaşlar için yeni haber geldi! Son dönem içerisinde bankalar emekli vatandaşa nakit promosyon ödemelerinde son tarih olarak 31 Ağustos tarihini işaret etmişti. Lakin 31 Ağustos tarihinde hala maaşını taşımamış olan emekli vatandaşların olduğu tespit edildi. Bu nedenle bankalar başvuru sürelerini uzattı. SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur emeklisi olan milyonlarca vatandaş için bankalardan belirlemiş olan gün açıklandı. Eylül ayı içerisinde emekli promosyon ödemesinde yaşanan kriz büyük bir yarış haline gelecek gibi görünüyor. Peki 2022 eylül ayı içerisinde en yüksek emekli promosyonu kaç TL olarak ödenecek? 2022 Eylül ayı içerisinde hangi banka daha yüksek emekli promosyonu verecek?

Emekli maaş promosyonunun başvuru süresi uzatıldı

Ziraat, ING, TEB, Vakıf, Halkbank, Akbank eylül ayının ikinci günü içersinde web sitelerinin üzerinden yeni bir duyuru paylaştı. bu duyuru da emekli maaş promosyonu başvuru süresinin uzatıldığı aktarıldı. Promosyon ödemeleri için bankalara uğramak isteyen vatandaşlar 30 Eylül tarihine kadar bankalara giderek işlemlerini tamamlayabilirler.

tum-bankalar-yeni-teklif-duyurusu-yapti-emekli-vatandaslar-icin-promosyon-suresi-uzatildi-rakamlar-15-000-tl-cikartildi.webp

2022 Eylül ayının en yüksek maaş promosyon imkanını sunan bankalar

Akbank: Emekli vatandaşa en yüksek maaş promosyon imkanı sunan bankalardan biri Akbank. SSK, emekli sandığı ve Bağkur emeklisi olan vatandaşların maaşını taşıyarak üç yıl boyunca bankada kalma sözü sağlayan emekli vatandaşlara toplam 7000 TL nakit promosyon imkanı sunuluyor.

ING bank: Özel bankalar doğrultusunda en fazla tercih edilen bankalardan birisi olan ING bank maaşını taşıyan ve beraberinde üç yıl boyunca bankada kalma sözü veren emekli vatandaşa 7000 TL nakit promosyon imkanı sunuyor.

Bu haber toplam 259 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.