Türkiye Emekliler Derneği ve TEB Anlaşmaya Vardı! Emekliye Ödenecek Tutar Resmen Rekor Seviyede! 10 Bin 500 TL Ödeme Yapılacak!

Türkiye Emekliler Derneği ve TEB Anlaşmaya Vardı! Emekliye Ödenecek Tutar Resmen Rekor Seviyede! 10 Bin 500 TL Ödeme Yapılacak!

TEB ile Türkiye Emekliler Derneği sözleşme imzaladı. Emeklilere verilen nakit promosyonların miktarı arttı. Bankalar emekli maaşlarını desteklemeye devam ederken, bir değişiklik daha yaşandı.

Yeni promosyon rakamları Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Kazım Ergün tarafından bizzat açıklandı. TEB ile Türkiye Emekliler Derneği arasında emeklilerin promosyonları için anlaşma imzalandı. Anlaşma SSK, BAĞ-KUR emeklileri ve emekli devlet memurlarının promosyon ücretlerini artırdı. Teslim tarihi ise kamuoyuna açıklandı.

Eylül ayı emeklilik promosyonu söz konusu olduğunda bankalar rekor kırıyor. Daha çok özel bankalar arasında başlayan bu güçlü rekabet en çok emeklilerin işine geliyor. Sayılar her gün artsa da süreler de uzatıldı. Türkiye Ekonomi Bankası ve Türkiye Emekliler Derneği de yeni bir sözleşme üzerinde anlaştı. TEB, yeni sözleşme şartlarına uygun olarak yaşlılara yönelik nakit promosyonunu 8 bin TL'ye yükseltti. Emekliler, yanlarında yakınlarını da getirmeleri halinde kişi başı 250 TL'ye ek olarak Türkiye Ekonomi Bankaları'ndan 8000 TL koşulsuz nakit promosyon alacaklar.

turkiye-emekliler-dernegi-ve-teb-anlasmaya-vardi-emekliye-odenecek-tutar-resmen-rekor-seviyede-10-bin-500-tl-odeme-yapilacak.jpg

TEB Rekor Kırdı

Türkiye Emekliler Derneği ile TEB arasında imzalanan protokol kapsamında emekli maaşlarına ödenecek promosyon tutarı artırıldı. Ağustos ayında 7.500 TL nakit promosyon ödemesi alan tek kişi, Eylül ayında yeni bir sözleşme imzalayarak promosyon miktarını 8.000 TL'ye yükseltti. Yani Türkiye Ekonomi Bankası artık emeklilere koşulsuz 8000 TL emeklilik promosyonu verecek.

30 Eylül Son Başvuru Tarihi Olarak Açıklandı

Türkiye Ekonomi Bankası yeni süreçle promosyon başvuruları için süreyi uzattı. Nakit promosyon almak istiyorsanız 30 Eylül'e kadar herhangi bir TEB şubesine başvurunuzu yapabilirsiniz. Bir emekli nakit promosyonu için başvuruda bulunduktan üç gün sonra, para hesabına yatırılacaktır.

Bu haber toplam 214 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.