Ünlü şarkıcı Gülşen tutuklandı! Gülşen alkışlar eşliğinde cezaevine teslim edildi

Ünlü şarkıcı Gülşen tutuklandı! Gülşen alkışlar eşliğinde cezaevine teslim edildi

İmam hatiplilere yönelik sözleri sebebi ile hakkında başlatılan soruşturma doğrultusunda tutuklanan ünlü şarkıcı Gülşen, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

İmam hatiplilere yönelik sözleri sebebi ile hakkında başlatılan soruşturma doğrultusunda tutuklanan ünlü şarkıcı Gülşen, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi. Cezaevinin girişinde bekleyen Gülşen’in akrabaları ve arkadaşları alkışlar eşliğinde Gülşen’i cezaevine gönderdi.

Şarkıcı Gülşen bir mekanda vermiş olduğu konser esnasında bir kişi hakkında "Daha önce kendisi, İmam hatipte okumuş ve bitirmiş. Sapıklığı oradan geliyor" şeklinde ifadeler dile getirdi. Bunun üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Gülşen'in tepki çeken sözleri nedeniyle harekete geçti.

Söylediği sözler nedeniyle tutuklandı

Savcılık "Halkı düşmanlık ve kine tahrik ya da aşağılama" suçundan Gülşen hakkında soruşturma başlattı. Gülşen, hakkında başlatılmış olan soruşturma doğrultusunda polis ile mevcutlu olarak Çağlayan'da yer alan İstanbul Adalet Sarayı'na getirildi. Gülşen'in savcılığa vermiş olduğu ifadenin ardından çıkarıldığı nöbetçi hakimlik tarafınca tutuklanmasına karar verildi.

unlu-sarkici-gulsen-tutuklandi-gulsen-alkislar-esliginde-cezaevine-teslim-edildi.webp

Alkışlar eşliğinde cezaevine gönderildi

Hakkında tutuklama kararı verilmiş olan şarkıcı Gülşen, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna getirildi. Cezaevinin girişinde bekleyen akrabaları ve arkadaşları Gülşen'i alkışlar eşliğinde cezaevine gönderdi.

Gülşen’in ifadesi ortaya çıktı

Diğer bir yandan Gülşen'in ifadesinde "Ben 25 yıllık bir sanatçıyım. Müzisyen olan çalışma arkadaşlarım var. Kadro içerisinde klavye müzisyeni olarak yer alan Miraç isimli arkadaşımın lakabıdır. Arkadaşlar ile kendi aramızda ‘salak, aptal, sapık' şeklinde şakalaşmalar yaparız. Talihsizlik bir şekilde bu iki kelime yan yana gelmiştir. Arkadaşımız kesinlikle imam hatipte okumamıştır. Ben bir şarkı arası esnasında orkestrama hitap ederek 'beni tüm seyircilerimin arasına omuzlarınızda taşıyın' dedikten sonra orkestra arasından 'seni imam taşısın' şeklinde cevap geldiği için bahse konu olan konuşma Miraç ile aramızda gerçekleşmiştir.”

Bu haber toplam 147 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.