Vakıfbank bugünden itibaren eylül ayının sonuna kadar olan borçlarınızı kapatacak!

Vakıfbank bugünden itibaren eylül ayının sonuna kadar olan borçlarınızı kapatacak!

Devlet bankalarından birisi olan Vakıfbank üzerinden, yeni bir borç kapatma kredi kampanyası resmi web sitesi üzerinden paylaşıldı.

Devlet bankalarından birisi olan Vakıfbank üzerinden, yeni bir borç kapatma kredi kampanyası resmi web sitesi üzerinden paylaşıldı. Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden gerçekleştirilecek olan borç kapatma kredilerinde güncel nitelikteki kredi kartı ve kredi borçlarımızı kapatarak sizlere hızlı bir şekilde nakit kredi fırsatı sunmaktadır. 100.000 TL’ye kadar verilecek borç kapatma kredileri kapsamında güncel olan banka borcunu kapatacak olan Vakıfbank’ın bireysel müşterilerinin başvurularını tamamlamaları durumunda; eğer bankanın politikalarına uygun bir müşteri ise anında kredi sağlanıyor. Acil nakite ihtiyacı olması durumunda başvurularını tamamlayacak olan vatandaşlar için 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor.

vakifbank-bugunden-itibaren-eylul-ayinin-sonuna-kadar-olan-borclarinizi-kapatacak.jpg

Borç kapatma kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank’ın başlatmış olduğu borç kapatma kredisi kampanyasına sizlerde katılım sağlayarak işlemlerinizi tamamlamak istiyorsanız; size en yakınına şubeye uğrayarak 100.000 TL krediyi 24 ay vadeli borç kapatma kredisi kapsamında çekebilirsiniz. Vakıfbank başvurularını tamamlayacak olan vatandaşlar için kredi kampanyasına katılım sağlayacak olan kişilerden banka kredi politikalarına uygun nitelikte olan bir vatandaş olmasını istemektedir.

Kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız; emekli olmanız halinde emekli maaşınız bu bankalar üzerinden almanız ile beraber başvurunuzu oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirerek kredi kullanmanız mümkündür. Acil nakite ihtiyacı olan vatandaşların, Vakıfbank’ın belirlemiş olduğu şartlara uygun olması halinde aynı gün içersinde hesaplarına alacakları bu ödemeleri ile beraber 100.000 TL’ye kadar güncel nitelikte olan ihtiyaç kredisi ile beraber yalnızca güncel kredi kartı borçlarını kapatabilmektedir.

Bu haber toplam 268 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.