Vakıfbank çılgın promosyon teklifini sundu! 30.000 TL gözden çıkardı

Vakıfbank çılgın promosyon teklifini sundu! 30.000 TL gözden çıkardı

Kamu çalışanları ve emekli vatandaşa verilen maaş promosyonu ödemelerinde teklif edilen rakamlar gün geçtikçe değişiyor. Bu defa da Vakıfbank’dan çılgın bir promosyon teklifi sunuldu. Vakıfbank maaş promosyonu doğrultusunda 30.000 TL’yi gözden çıkardı.

Kamu çalışanlarına ve emekli vatandaşlara ödenen maaş promosyonu son günlerinde sıklıkla konuşulan başlıklar arasında yerini alıyor. Bankada çalışana ve emekliye yönelttikleri teklif her gün değişiyor. Özellikle de kamu bankalarının bu konuda sessiz kalması oldukça dikkat çeken konular arasında yer alıyordu. Ancak Vakıfbank maaş promosyonu da sessizliği bozan kamu bankaları arasında yerini aldı. Gelen son dakika haberi doğrultusunda Vakıfbank promosyonda 30.000 TL’yi gözden çıkardı. Lakin Vakıfbank’ın bu teklifi de az bulundu. maaş promosyonu 50.000 TL’ye kadar artabilir.

vakifbank-cilgin-promosyon-teklifini-sundu-30-000-tl-gozden-cikardi.jpg

330 bin polis memuru var

Emniyet Sen Genel başkanı ve beraberinde polisin sesi platform sözlüsü olan Faruk Sezer ödenecek olan maaş promosyonu ile ilgili geçmiş olduğumuz günlerde yaptığı açıklama ile bazı kamu kurumlarında 3000 memur olmasına rağmen bankaların toplam 35.000 TL peşin maaş promosyonu ödediğini hatırlattı. Sezer 330 bin kişilik bir teşkilata verilmiş olan 18.000 TL promosyonun çok az olduğunu dile getirmişti. Polislerin bu doğrultuda 70 - 80 TL aylık promosyon aldığını dile getiren Faruk Sezer’in öncülüğünde başlatılmış olan kampanyada adım adım polislerin amacına ulaşıldığı düşünülüyor.

Polislerin daha yüksek bir promosyon talebi etmesi üzerine Vakıfbank üst yönetim ve emniyet Genel müdürlüğü yetkilileri bir araya geldiği gelen son bilgiler arasında yerini alıyor. Yaşanan görüşmeler doğrultusunda Vakıfbank beş yılı için peşin olarak 30.000 TL maaş promosyon teklifinde bulunmuştu. Ancak tepkilerden sonra bu promosyon tutarının artırılacak konuşulanlar arasında.

Bu haber toplam 192 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.