Vakıfbank hesabı olan vatandaşların dikkatine! Banka bu akşam duyuru paylaştı: Nakit isteyenlere beş gün süre verildi

Vakıfbank hesabı olan vatandaşların dikkatine! Banka bu akşam duyuru paylaştı: Nakit isteyenlere beş gün süre verildi

Kamu bankası olan Vakıfbank’ta hesabı olan kişilerin talep etmeleri halinde beş gün içerisinde başvuruda bulunarak kullanabilecek oldukları ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı.

Kamu bankası olan Vakıfbank’ta hesabı olan kişilerin talep etmeleri halinde beş gün içerisinde başvuruda bulunarak kullanabilecek oldukları ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. Devlet bankası Vakıfbank doğrultusunda ihtiyaç kredisi sahibi olmak isteyen vatandaşlar için başlatılmış olan kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan vatandaşların ihtiyaç kredisi alabilmek için Vakıfbank mobil uygulamasını kullanarak düşük faiz oranı ile kredi alabilmektedirler.

50.000 TL’ye kadar toplam 36 ay vadeli, 100.000 TL’ye kadar ise toplam 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabileceğiniz Vakıfbank, yapmış olduğu yeni duyuru doğrultusunda beş gün içerisinde başvuruda bulunacak olan vatandaşların özel kredi faiz oranlarından faydalanarak bankada ihtiyaç kredisi alabileceklerini açıkladı. Acil ihtiyacınızın bulunması halinde başvurumuzu tamamlayacağız bu kampanyalar ile beraber sizlerde acil kredi kampanyasına katılım sağlayarak işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Onaylanan kredilerinizi istediğiniz zaman hesabınıza yatırarak da ödeyebilirsiniz.

vakifbank-hesabi-olan-vatandaslarin-dikkatine-banka-bu-aksam-duyuru-paylasti-nakit-isteyenlere-bes-gun-sure-verildi.jpg

Vakıfbank ihtiyaç kredisi

Vakıfbank doğrultusunda ihtiyaç kredisine başvuruda bulunacak olan vatandaşlar kredi imkanından faydalanmak istiyorlarsa ilk olarak banka kredi politikalarına uygun bir kişi olması gerekmektedir. Devlet bankalarından birisi olan Vakıfbank üzerinden işlemlerinizi detaylı bir şekilde gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlara banka 5 dakika içinde kredi sonucunu göndermektedir.

Emekli olan vatandaşların bu banka doğrultusunda kredi kullanabilmeleri için emekli maaş hesaplarının bu banka üstünden alınması istenen şartlar arasında yer almaktadır.

Bu haber toplam 227 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.