Yapı Kredi, Akbank, Garanti ve QNB Finansbank Emekliye Müjdeyi Verdi! 8 Bin TL Karşılıksız Nakit Ödeme Yapılacak!

Yapı Kredi, Akbank, Garanti ve QNB Finansbank Emekliye Müjdeyi Verdi! 8 Bin TL Karşılıksız Nakit Ödeme Yapılacak!

Emeklilerin sevineceği haber sonunda geldi. Garanti, Akbank, QNB Finansbank ve Yapı Kredi harekete geçti. Bankalar SSK'ya, BAĞ-KUR'a ve emekli kamu çalışanlarına yönelik ciddi bir atak başlattı.

Emeklilerin sevineceği haber sonunda geldi. Garanti, Akbank, QNB Finansbank ve Yapı Kredi harekete geçti. Bankalar SSK'ya, BAĞ-KUR'a ve emekli kamu çalışanlarına yönelik ciddi bir atak başlattı. Emekliler için kıyasıya bir mücadele içinde olan bankalar terfi yarışını bir üst seviyeye taşıdı. Banka emeklilerine ödenecek karşılıksız promosyon ödemesine ek olarak düşük faizli emekli kredisi kampanyaları da başladı. Özel bankalarda banka promosyonları için şaşırtıcı meblağlar ödenmeye başlandı. Emekliler üç yıl boyunca kendi bankalarından maaşlarını alırlarsa, bankalar onlara rekor miktarda karşılıksız ve geri ödemesiz nakit verecek. Son günlerde acil nakit ihtiyacı olan emekli vatandaşlar bu ödemeleri dikkatle inceliyor.

Geri Ödemesiz ve Karşılıksız Maaş Promosyonu Tam Tamına 8 Bin TL’ye Yükseldi

Özel bankalar emeklilere sundukları kazanılmamış ve geri ödemesiz maaş promosyonlarının miktarını artırdı. Eylül 2022'de özel bankalarda emeklilik promosyon tutarı 8.000 TL'ye yükseldi. Daha fazla ödeme de dahil edildiğinde bu tutarın 10.000 TL'ye kadar çıkabileceğini söylemek de mümkün. SSK ve BAĞ-KUR emeklileri, dul ve yetim aylıkları alanlar ile kamu hizmeti emeklileri, seçtikleri bankadan üç yıllık maaş taahhüdü karşılığında karşılıksız nakit promosyon almaya hak kazanacaklar.

yapi-kredi-akbank-garanti-ve-qnb-finansbank-emekliye-mujdeyi-verdi-8-bin-tl-karsiliksiz-nakit-odeme-yapilacak.jpg

50 Bin TL’ye Kadar Düşük Faizli Emekli Kredisi Fırsatı

Bankalar, kendilerini seçen ve banka müşterisi olan emekliler için emeklilik promosyon ödemelerinin yanı sıra düşük faizli kredi kampanyaları da yürütüyor. Bu promosyon kampanyasına ek olarak hem özel hem de kamu bankalarında kredi ve kredi kartı kampanyası da devam etmektedir. Yapılan açıklamada, emekliye Akbank, QNB Finansbank, Garanti ve Yapı Kredi'den 50.000 TL düşük faizli kredi sağlanacağı belirtildi.

Bu haber toplam 229 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.