Yapı Kredi Bankası ATM’den toplam 7500 TL nakit veriyor! ATM’lerden nakit paranızı almayı unutmayın

Yapı Kredi Bankası ATM’den toplam 7500 TL nakit veriyor! ATM’lerden nakit paranızı almayı unutmayın

Yapı Kredi Bankası resmen ipleri kopardı gidiyor! ATM’lerden emekli vatandaşlara 7500 TL nakit para dağıtıyor. Paranızı almayı sakın unutmayın!

Bankalar hafta sonu hafta içi fark etmeksizin vatandaşlara toplam 7500 TL nakit para ödemesi sağlıyor. Temmuz ayı içerisinde maaş zammı ile beraber mutlu olan emekli vatandaşlara bir müjdeli haber de bankalardan geldi. Bankalar resmi web siteleri üzerinden peş peşe emekli maaş promosyonu duyurularında bulundu. Emeklilere özel olarak ödeme yapacak olan bankalar promosyon tutarı hariç hangi nizam yapmaya devam ederken özellikle 7500 TL üstüne çıkmış olan promosyon imkanları emekli vatandaşları oldukça mutlu ediyor.

Yapı Kredi Bankası emekli vatandaşlara en yüksek maaş promosyon sağlayan bankalar arasında yerini alıyor. Hafta içi hafta sonu demeden emekli vatandaşların ödemelerini yapmayı sürdüren banka, başvuru işlemlerini sıkıntısız bir şekilde tamamlayan herkese ATM’den istediği tutarı veriyor.

yapi-kredi-bankasi-atmden-toplam-7500-tl-nakit-veriyor-atmlerden-nakit-paranizi-almayi-unutmayin.jpg

7500 TL nakit para ATM’den yatıyor

Temmuz ayı içerisinde enflasyon verilerin açıklaması ile beraber BAĞ - KUR ve SSK emeklilere maaş zammı almış bunun yanı sıra memur emeklilere ise toplu sözleşme zammına ek nitelikte enflasyon farkı almıştı. Neredeyse yüzden 40 oranın üzerine çıkmış maaş zammı ile beraber emekli vatandaşlar bankalar için cazip bir müşteri haline dönüşmüştü. Emekli vatandaşların banka promosyon ödemeleri de maaş aldıktan hemen sonrasında artış göstermeye başladı. Özel bankalar arasında kıyasıya bir mücadele sürerken Yapı Kredi’nin maaş promosyonu 7500 TL’ye yükseltmesi ilk sırada yer alması olanak sağladı.

Bu haber toplam 114 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.