Yapı kredi bankası resmen coştu! En yüksek promosyonu ben veriyorum diyerek; 35.000 TL ek ödeme vermeye başladı

Yapı kredi bankası resmen coştu! En yüksek promosyonu ben veriyorum diyerek; 35.000 TL ek ödeme vermeye başladı

Yapı Kredi Bankasında ek ödeme 35.000 TL oldu. Yapı Kredi çalışan vatandaşlara tek tek promosyon ödemeye başladı. Promosyonlar 30 Eylül tarihinde herkesin hesabına geçecek.

Bankaların başlatmış olduğu promosyon yarışı ağustos ayından bu tarihe kadar hız kesmeden sürekli bu şekilde devam ediyor. Özellikle özel bankaların vermiş olduğu tutarlar kamu bankalarının vermiş olduğu tutarları büyük ölçüde geri planda bırakıyor. Eylül ayı içersinde ise bir çok banka geri adım atmış olsa bile Yapı Kredi bu yoldan kesinlikle dönmüyor. Yapı Kredi bankasının Eylül ayı içerisinde çalışan vatandaşları yeni bir maaş promosyonu teklifi sunuyor. En yüksek nitelikteki promosyonu ben veririm sözlerini dile getiren Yapı Kredi bankası kesenin ağzını iyice açtı. Maaş promosyon olarak toplamda 35.000 TL ödeyecek.

Yapı Kredi Bankası tam tamına 35.000 TL ek ödeme sağlayacak!

Emekli promosyon ödemelerin hemen ardından çalışan vatandaşlara maaş promosyonu çıkarmaya hazırlanan Yapı Kredi Bankası rakamlara gittikçe yükseltti. Eylül ayı içerisinde yeni maaş promosyonu tutarını açıklamış olan banka toplam 35.000 TL promosyon ödemesi yapmaya hazırlanıyor. Yapı Kredi bankasının başka bir kamu bankası ile anlaşmış olduğu öğrenilerken; tek bir seferde 35.000 TL’Lik ödemenin çalışan vatandaşların hesabına geçeceği aktarıldı. Yaapılacak ödemeler 30 Eylül tarihinden sonra çalışanların hesabına tek tek yatırılacak.

yapi-kredi-bankasi-resmen-costu-en-yuksek-promosyonu-ben-veriyorum-diyerek-35-000-tl-ek-odeme-vermeye-basladi.jpg

Emekli vatandaşlara 7200 TL ödeme sağlanıyor

Yapı Kredi Bankası emekli vatandaşlara da promosyon ödemesi sağlamaya kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Eylül içerisinde Yapı Kredi Bankası’nın promosyon teklifi 7200 TL olarak belirlendi. Başvuru gerçekleştiren emekli vatandaşlar promosyon ödemesinden üç gün içersinde kolaylıkla yararlanabiliyor.

Bu haber toplam 258 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.