Yastık Altında Altını Olanlar Dikkat! Altın Kahini Açıklama Yaptı! Bu Tarihe Kadar Yapmanız Gerekenler! Büyük Tufan Kapıda!

Yastık Altında Altını Olanlar Dikkat! Altın Kahini Açıklama Yaptı! Bu Tarihe Kadar Yapmanız Gerekenler! Büyük Tufan Kapıda!

Ünlü altın kahini İslam Memiş, yastığının altında altın olanlara önemli uyarılarda bulundu. Altınınız varsa bu tarihe kadar ne yapılması gerekiyorsa yapın!

Ünlü altın kahini İslam Memiş, yastığının altında altın olanlara önemli uyarılarda bulundu. Altınınız varsa bu tarihe kadar ne yapılması gerekiyorsa yapın. Para piyasaları ve altın konusunda uzman İslam Memiş, altını olan vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu. Şu anda tüm merkez bankalarının son çarelerini kullandığını iddia eden İslam Memiş'e göre, büyük bir baskı var ve yakında Büyük Tufan patlak verecek. İslam Memiş, hali hazırda altın ve parası olanlara müjdeyi verirken, hala altın almayı düşünenlere de fikir verdi.

İslam Memiş Uyarılarda Bulundu

Gram altında ciddi bir düşüş yaşanırken, dolar kuru istikrarlı bir şekilde 19 liraya yaklaşıyor. Öte yandan yatırımcılar, bu inanılmaz karmaşık piyasalara nasıl yatırım yapacakları konusunda uzmanların tavsiyelerini dikkatle izliyor. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, 18 Aralık 2021'deki büyük çöküşü doğru tahmin etmesi nedeniyle yatırımcılar arasında en çok tanınan isimlerden biri haline geldi. Yatırımcılar İslam Memiş'in düşüncelerine değer veriyor ve yatırımlarını buna göre ayarlıyor. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, merkez bankalarının faiz kararları öncesinde yeni uyarılarda bulundu.

yastik-altinda-altini-olanlar-dikkat-altin-kahini-aciklama-yapti-bu-tarihe-kadar-yapmaniz-gerekenler-buyuk-tufan-kapida.jpg

Bu Süreç Son Şans

Altın ve para piyasaları uzmanı Memiş, yaptığı analizde altın fiyatlarındaki düşüşe dikkat çekti. İslam Memiş, ons altının mevcut fiyatının 1.700 dolar olduğunu belirterek, bu fırsattan yararlanmak için bunun son şans olduğunu belirtti. İslam Memiş, bu durumda altın alıp kenara koymanın hayati önem taşıdığına dikkat çekti.

“Artış Bekliyorum”

İslam Memiş, altın fiyatlarındaki önemli baskının yanı sıra doların da baskı altında olduğunu vurguladı. Memiş, bundan sonra son kozun kullanılacağını belirterek, bu baskılamada merkez bankalarının faiz politikalarının da faydalı olduğunu sözlerine ekledi. İslam Memiş, sözlerine devam ederken şu ifadeleri kullandı: "Altın fiyatları baskı altında. Artış bekliyorum” dedi.

Bu haber toplam 202 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.