Ziraat Bankası Ankara Konut Satışlarının Detayları Şok Etti! Bu Fiyata Artık Ev Yok

Ziraat Bankası Ankara Konut Satışlarının Detayları Şok Etti! Bu Fiyata Artık Ev Yok

T.C. Ziraat Bankası, 2022 yılı Ekim ayında da konut satışlarına devam ediyor. Yıl sonu yaklaşırken ve konut fiyatları günden güne artmaya devam ederken Ziraat Bankası Ankara ilinde özel olarak yürüttüğü proje ile Ankaralıları konut sahibi yapıyor.

T.C. Ziraat Bankası, 2022 yılı Ekim ayında da konut satışlarına devam ediyor. Yıl sonu yaklaşırken ve konut fiyatları günden güne artmaya devam ederken Ziraat Bankası Ankara ilinde özel olarak yürüttüğü proje ile Ankaralıları konut sahibi yapıyor. İnanamayacağınız rakamlarla Ankara’da konut sahibi olmak için Ziraat bankası şubelerine başvurmanız gerekiyor. Sincan ilçesinde 600 Bin liradan Mamakta ise 1 milyon liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkan konutlar için ilgi oldukça yoğun!

Ziraat Bankasının uygun ödeme planlarından da yararlanarak artık Ankarada kiracılıktan kurtulabilirsiniz. Ankarada satışa çıkan Ziraat Bankası konutları uygun fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile büyük ilgi görüyor. Sincan’da 3+1 bir ev için yalnızca 622 Bin TL istenmesi gündem olurken, Ankara’nın en merkezi yeri olan Mamak’ta tam 150 metrekarelik bir konut için 1 milyon 100 bin Türk lirası isteniyor. Polatlıda mesken olarak da kullanılabilecek giriş kat bir depo için 300 bin tl istenmesi de aynı şekilde büyük ilgi görmekte.

ziraat-bankasi-ankara-konut-satislarinin-detaylari-sok-etti-bu-fiyata-artik-ev-yok.webp

Devlet destekli projesiyle Ziraat Bankası Ankara’da konut satışlarını sürdürmekteyken, fiyatlar karşısında şok olan vatandaşın yaptığı başvuru sayısı da epey artmış durumda. Bu fiyatlara ev sahibi olmak isteyen Ankaralılar bu fırsattan yararlanmak için tüm imkanlarını seferber ediyor.

Başvurular Ziraat Bankası e-satış platformundan gerçekleştirilecek olup, başvuru yapacak kişilerin öncelikle güvence bedeli yatırmaları ve bunun banka sisteminde görünmesi gerekiyor. Bedeli yatıran başvuru sahipleri Ziraat Bankası Konut satışları sayfasından fiyat tekliflerini verebilir ve olumlu sonuçlanan teklife ait bedeli ödeyerek ev sahibi olabilirler. Başvurusu olumsuz sonuçlanan başvuru sahipleri ise yatırdıkları teminat bedelini iade alabilmektedir. Ayrıca Ziraat Bankası konut satışlarında KDV uygulanmamakta olup, KDV uygulanan gayrimenkuller ayrı bir sekmede belirtilmiştir. Bu sayede siz de kolayca Ankara konut sahibi olabilirsiniz.

Bu haber toplam 288 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.