Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank Sonunda Harekete Geçiyor! Emekliye Tam Tamına 25 Bin TL Ödeme!

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank Sonunda Harekete Geçiyor! Emekliye Tam Tamına 25 Bin TL Ödeme!

Emekliye Ziraat, Vakıf ve Halkbank'tan 25.000 TL ödeme yapılacak. Devlet bankaları maaş artışlarının yanı sıra parasal destek de veriyor. Ancak tek bir şart var. Devlet bankalarından yaşlıları sevindirecek güzel haberler var.

Emekliye Ziraat, Vakıf ve Halkbank'tan 25.000 TL ödeme yapılacak. Devlet bankaları maaş artışlarının yanı sıra parasal destek de veriyor. Ancak tek bir şart var. Devlet bankalarından yaşlıları sevindirecek güzel haberler var. Kamu bankaları, ücret yükseltme kampanyası sırasında sayılarını artırmazken emekliler için yeni fırsatlar yarattı. Diğer bankaların promosyon yarışına girmesine rağmen kamu bankaları ek ödemelerle emekliliği canlandırmaya hazırlanıyor. Emekliler için Ziraat, Vakıf ve Halkbank, düşük faizle 25.000 TL kredi verecek.

Sonunda Ziraat, Vakıf ve Halkbank harekete geçti. Emekliye 25.000 TL ödeme yapılacak ama bir ihtiyaç var. Hükümetin sözleri, 2023'e geri sayım başlarken emekliler için çok önemli. Bir yandan yılbaşında ücret artışı beklenirken, diğer yandan bankalar halen maaş promosyonları ödemeye devam ediyor. Emekli özel bankalardan binlerce lira ek ödeme alıyor, ancak kamu bankası promosyonları 750 TL'de donduruldu. Bir süredir kamu bankalarının bunun sonucunda önemli miktarda müşteri kaybettiği bildiriliyor. Kamu bankalarından maaş artışına ilişkin herhangi bir açıklama yapılmamasına rağmen, ek ödemeye ilişkin önemli haberler geldi. Ziraat, Vakıf ve Halkbank tarafından emekliler için düşük faizli kredi kampanyası başlatıldı. Şartları sağlayan emekliler 25.000 TL acil ihtiyaç kredisine hak kazanacak.

ziraat-bankasi-halkbank-ve-vakifbank-sonunda-harekete-geciyor-emekliye-tam-tamina-25-bin-tl-odeme.jpg

Devlet Desteğiyle Paranız Hazır Olacak

Acilen paraya ihtiyacı olan insanlar devlet yardımı almaya devam ediyor. Kamu bankaları tarafından devlet destekli nakit kredi kampanyası başlatıldı. Kampanyaya Ziraat, Vakıf ve Halkbank üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Başvurular hemen onaylanır. 36 ay vadeli ve acil nakit ihtiyacında 25000 TL'ye kadar uygun olan bu kampanya sizlerin hizmetine sunulmuştur. Elbette kampanya parametreleri dahilinde hangi vade alternatiflerini kullanacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Yani 6 aydan 36 aya kadar dilediğiniz kadar vadeye sahip olabilirsiniz. Özellikle bu program kapsamında kamu bankaları emeklilere düşük faizli kredi sağlamaktadır.

Bu haber toplam 150 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.