Ziraat Bankası ile Burgan Bank emekli kredisi kampanyası başlattı!

Ziraat Bankası ile Burgan Bank emekli kredisi kampanyası başlattı!

Burgan bank ve Ziraat Bankası emekli kredisi kampanyasını başlattı. Emekli olan vatandaşlardan şart aranmıyor. Krediyi emekli olan vatandaşlara hemen sunabiliyor.

Burgan Bank ile Ziraat Bankası emekli kredisi imkanı sağlıyor. İki banka doğrultusunda verilmiş olan krediye nasıl başvuru yapılır? Emekli vatandaşlar için verilecek olan emekli kredisi için bütün detaylar haberimizin devamında… 100.000 TL’ye kadar kredi sağlayan her iki bankada düşük faiz oranı ile birlikte emekli vatandaşların yüzlerini güldürüyor.

Ziraat bankası emekli kredi başvurusu

Ziraat Bankası doğrultusunda emekli vatandaşlara sunulmuş olan krediye başvuruda bulunmak için emekli maaşının bu banka doğrultusunda alınması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak olan vatandaşlara maaşlarının 25 katı kadar kredi imkanı sağlanmaktadır. Banka doğrultusunda emekli kredisine başvuruda bulunmak ve kullanmak isteyen vatandaşlar bu banka doğrultusunda maaş almaları halinde şubelere gitmeden kredi onayını rahatlıkla alabilirler.

ziraat-bankasi-ile-burgan-bank-emekli-kredisi-kampanyasi-baslatti.jpg

100.000 TL’ye kadar kredi başvurusu için rahatlıkla mobil uygulama kullanabilir; onaylanmış nitelikteki krediyi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ziraat bankası doğrultusunda kredi başvurusunu banka şubelerine giderek yapmak isteyen vatandaşlar ise kimlik belgeleri ile başvurularını gerçekleştirebilir. Daha önceki süreçte kredi kullanmış iseniz bu kredileri kapatarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ziraat bankası doğrultusunda verilmiş olan krediler de vade 36 ay olarak belirlenmiş olup ilk ödeme sürecinde üç aylık hatta altı aylık erteleme fırsatı da yer alıyor. Krediye muhtaç olan emekli vatandaşlar her iki bankadan birisine başvuruda bulunarak kredi imkanından kolaylıkla yararlanabiliyor.

Bu haber toplam 197 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.