Ziraat Bankası Müjdeyi Verdi! Herkes Başvurmalı! 6 Ekim Tarihinde Sona Erecek!

Ziraat Bankası Müjdeyi Verdi! Herkes Başvurmalı! 6 Ekim Tarihinde Sona Erecek!

Rapora göre, çocukları okula devam edenlere 6 Ekim 2022'de veya 6 gün sonra sona erecek başvuruyu yapmaları gerektiği bilgisi verildi.

Rapora göre, çocukları okula devam edenlere 6 Ekim 2022'de veya 6 gün sonra sona erecek başvuruyu yapmaları gerektiği bilgisi verildi. Konuyla ilgili olarak, başvuru sahiplerinin o zamana kadar başvurularını yapmaları gerektiği söylendi ve kampanyanın detayları birer birer açıklandı.

Artı Taksit Müjdesi

Çocuğu olan Ziraat Bankası müşterilerine, okula dönüş alışverişlerinde +4 taksit uygulanacağı bir kampanya duyurusu ile açıklandı. Ayrıca kampanyanın 6 Ekim'de sona ereceği de açıklandı. Özdilek'ten yapacağınız 4 taksitli hazır giyim, tekstil ve kırtasiye alışverişlerinizde Bankkart'ınızla +4 taksit alabileceğiniz, kampanya süresince kart sahibine isteğe bağlı olarak 4 taksit ile +4 taksit imkanı sağlanacağı da belirtildi.

Sadece Üye İşyerlerinde Geçerli Olacak

Artı taksit kampanyası, Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, sadece Bankkart'ın kredi kartı özelliğine sahip Bankkart yetkili üye işyerlerinde 4 taksitle geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için + taksit talebinizi işlem sırasında satış temsilcisine hatırlatmanız faydalı olacaktır. Kampanyadan taksitli Bankkart ve Bankkart Başak kart sahipleri faydalanabilecek. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

ziraat-bankasi-mujdeyi-verdi-herkes-basvurmali-6-ekim-tarihinde-sona-erecek.jpg

Ziraat Bankası’ndan Emekli Hamlesi de Geldi

Ziraat Bankası'nda emekli maaşı tanıtımına yönelik promosyon net bir şekilde güncellendi.

  • 1.500 TL'den az alan emekliler için 500.00 TL,
  • 1.500 ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlar için 625,00 TL,
  • 2500 TL ve üzeri emekli maaşı alanlara ise 750,00 TL verilmektedir.

Promosyon Ödemesi Üç Yıllık Olarak Peşin Yapılmaktadır

Ziraat Bankası'ndan konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, "Emeklilik maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden yararlanabilmeleri için 3 yıl süreyle Ziraat Bankası üzerinden maaş ödemelerine başvurmaları yeterlidir.

Şubeler,

İnternet Şube,

Ziraat Mobil,

ATM'ler,

SMS ve Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla başvurabilirsiniz.

Bu haber toplam 175 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.