Ziraat Bankası Müjdeyi Verdi! TC Kimlik Numarasının Son Rakamı 02468 Olanlara 38 Bin TL Ödeme Yapılacağı Açıklandı!

Ziraat Bankası Müjdeyi Verdi! TC Kimlik Numarasının Son Rakamı 02468 Olanlara 38 Bin TL Ödeme Yapılacağı Açıklandı!

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasının son rakamına göre 38.000 TL'ye kadar ödeme yapacağını resmen açıkladı. TC Kimlik numaranızın son rakamı doğrultusunda 38.000 TL'ye kadar ödeme yapacak!

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasının son rakamına göre 38.000 TL'ye kadar ödeme yapacağını resmen açıkladı. TC Kimlik numaranızın son rakamı doğrultusunda 38.000 TL'ye kadar ödeme yapan Ziraat Bankası, şartlarına uygun ihtiyaç kredilerine hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayacaktır. Ziraat Bankası, 38.000 TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunan her bir bireysel müşteriye kredi sorgulaması yapılarak 1200 ve üzeri puanlı vatandaşlara hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde kredi imkanı sunmaktadır. Burada iki seçenek sunuluyor. Seçeneklere göre ilk taksit ödemenizi 90 gün vade ile kullanıp 33 ay kredi alabilir veya taksit ödemelerinizi üç ayda bir yapabilirsiniz.

ziraat-bankasi-mujdeyi-verdi-tc-kimlik-numarasinin-son-rakami-02468-olanlara-38-bin-tl-odeme-yapilacagi-aciklandi.webp

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Vatandaş, devlet bankası işlevi gören Ziraat Bankası üzerinden 38.000 TL'ye kadar nakit kredi talebinde bulunmak isterse şubelere gitmeden işlemlerini anında tamamlayabiliyor. Banka şubelerini ziyaret etmek yerine internet bankacılığı uygulamalarını kullanan vatandaşlar, Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak işlemlerini tamamlamaları halinde daha ucuz faiz oranlarıyla kredi kullanabiliyorlar.

38.000 TL'lik krediyi gelir belgesi olmadan kullanacak olan vatandaşların emekli olduklarında ve banka emekliliği almaya başladıklarında krediye hak kazanabileceklerini de belirtmek gerekir. Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesinde yer alan açıklamanın ardından, internet bankacılığı uygulamaları aracılığıyla kredi başvurusunda bulunan tüm vatandaşların gelir belgesi ibraz etmeden 38.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabileceklerini söylemek mümkün. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler için bu kampanyalarda sonuç bilgileri ve onaylanan krediler 5 dakika içerisinde net bir şekilde bildirilmektedir. Ziraat Bankası'nın sigortalı çalışanlar arasında başlattığı bu kampanyada nakit kredi kullanmayı planlayanlara 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sunuluyor.

Bu haber toplam 260 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.