Ziraat Bankası Müşterilerine Müjde! Hesaplara 20 Bin TL Yatıyor! Kimlik Kartınızla Şubeye Gitmeniz Yeterli!

Ziraat Bankası Müşterilerine Müjde! Hesaplara 20 Bin TL Yatıyor! Kimlik Kartınızla Şubeye Gitmeniz Yeterli!

Kimliklerini getirip şubeye gelenlere anında 20.000 TL nakit para yardımı yapılıyor. Ziraat Bankası, paraya ihtiyacı olan müşterileri için düşük faizli kredilendirme çalışmalarını sürdürmektedir.

Kimliklerini getirip şubeye gelenlere anında 20.000 TL nakit para yardımı yapılıyor. Ziraat Bankası, paraya ihtiyacı olan müşterileri için düşük faizli kredilendirme çalışmalarını sürdürmektedir. İhtiyacı olanlar, kamu bankasından 20.000 TL koşulsuz kredi alıyor. Başvuru süreci devam eden kampanya için tek ihtiyaç banka müşterisi olmak. Ziraat Bankası, 20 bin liralık kredi kampanyasının yanı sıra ev, araba ve diğer ihtiyaçlar için de düşük faizli kredi imkanı sunuyor. Koşullara bağlı olarak, başvuru sahiplerinin kredi notları incelenir ve gelir belgesi gerekli olmayabilir.

Eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte artan nakit ihtiyacına Ziraat Bankası cevap verdi. Ziraat Bankası, müşterilerine her ihtiyaca uygun düşük faizli kredi programı içeren yeni bir kampanya başlattı. Ziraat Bankası, 20.000 TL'ye kadar olan kredi başvurularında gelir belgesi veya kefilsiz koşulsuz düşük faizli kredi sunmaktadır. Kimlik kartı ile başvurular sadece şubelerden yapılabilmektedir. Ziraat Bankası'nın düşük faizli ihtiyaç kredisi promosyonunda kredi notu büyük önem taşımaktadır. Kredi puanına göre belirlenecek bir krediye başvurmak isteyen herkes için ilk adım banka hesabı açmaktır. Diğer kampanyaları ise devlet güvencesi ile hizmet veren ve kredi faiz oranlarını değiştiren Ziraat Bankası yürütüyor.

ziraat-bankasi-musterilerine-mujde-hesaplara-20-bin-tl-yatiyor-kimlik-kartinizla-subeye-gitmeniz-yeterli.jpg

Ziraat Bankası Özel Bir Kampanya Sunuyor

Ziraat Bankası müşterilerine sadece düşük faizli kredi programı sunmaktadır. Bu fırsat aynı zamanda yeni müşterilere de açıktır. Halihazırda en düşük faiz oranları Ziraat Bankası tarafından ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerinde sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Kredisine Nasıl Başvurulur?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisine başvurmak isteyenler kendilerine en yakın şubeden başvuruda bulunabilirler. Başvuru yaparken TC Kimlik kartınızın yanınızda olması gerekmektedir. Ziraat Bankası'ndan düşük faizli kredi başvurusunda bulunabilmek için kişinin en az 18 yaşında olması, Türkiye vatandaşı olması ve kredi notunun 1200 puan ve üzerinde olması gerekmektedir.

Bu haber toplam 236 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.