Ziraat Bankasından Vatandaşlara Müjdeli Haber Geldi! Düşük Faizli Destek Kredisi Sunulmaya Başlandı! Başvurular Bugün Başladı!

Ziraat Bankasından Vatandaşlara Müjdeli Haber Geldi! Düşük Faizli Destek Kredisi Sunulmaya Başlandı! Başvurular Bugün Başladı!

Artan döviz kurları ve enflasyonun ardından ekonomik sorunlar dramatik bir şekilde kötüleşti. Ziraat Bankası ise bu kötü gidişatı değiştirmek için devlet destekli kredi fırsatı sunmaya başladı

Artan döviz kurları ve enflasyonun ardından ekonomik sorunlar dramatik bir şekilde kötüleşti. Ziraat Bankası ise bu kötü gidişatı değiştirmek için devlet destekli kredi fırsatı sunmaya başladı. Ziraat Bankası, böylesine zorlu bir ekonomik dönemden geçerken sorumluluk sahibi olmak adına ihtiyaç sahibi vatandaşlara düşük faizli destek kredisi sunacağını belirtti. Açıklamayı ise bakanlık yaptı. Ziraat Bankası destek kredisi hakkında daha fazla bilgiyi haberimizde bulabilirsiniz. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından resmen açıklandı. Açıklamada, Ziraat Bankası aracılığıyla başvuran kişilerin düşük faiz ve indirimli kredi yardımı alacağı netleşti. Başvurular bugün itibari ile başlamıştır. Ekonominin zor zamanlar geçirdiği günümüzde Ziraat Bankası'ndan düşük faizli kredi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Aracılığı ile Birlikte Destek Kredisi Fırsatı

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruya göre Ziraat Bankası aracılığı ile balıkçılık destek kredisi sağlanacak ve kredi paketi daha düşük faiz oranlarıyla hayata geçirilecek. Destek kredisine ilişkin açıklama, Bakanlığın resmi internet sitesinde de yer aldı.

ziraat-bankasindan-vatandaslara-mujdeli-haber-geldi-dusuk-faizli-destek-kredisi-sunulmaya-baslandi-basvurular-bugun-basladi.jpg

Yapılan açıklamada, "Balıkçılar, Türkiye sınırları içinde avlanıyorlarsa ve Bakanlık tarafından verilen ruhsata sahipse krediden yararlanabilecekler. Daha önce hiç faiz indirimli tarım kredisi kullanmamış balıkçılarımıza %50'den %80'e kadar değişen oranlarda 15.000.000 TL'ye kadar faz indirimli tarım kredisi kullanma imkanı sağlanacaktır. Daha önce düşük faizli tarım kredisinden yararlanan üreticiler ise ödeme güçlerini aşmadıkları sürece bu krediden faydalanabilirler” denildi.

15 Milyon TL’ye Kadar Kredi Fırsatı

15 milyon TL olarak belirlenen faiz indirimli kredi paketinin azami tutarına %50 ile 80 arasında indirim uygulanacak. Başvurular Ziraat Bankası üzerinden kabul edilecek. Kredi şartlarını sağlayan tüm başvuru sahipleri hızlı bir şekilde kabul edilecek.

Bu haber toplam 229 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.