GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-02-2021 12:16   Güncelleme : 15-02-2021 12:16

2021 AÖF Kayıt Yenileme Nasıl Yapılır? AÖF Ders Seçimi Ne Zaman?

AÖF Bahar Dönemi kayıt yenileme ne zaman yapılacak? İktisat ve İşletme Fakültelerinin Bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri bugün itibariyle başladı. Peki, AÖF Ders Seçimi Nasıl Yapılır?

2021 AÖF Kayıt Yenileme Nasıl Yapılır? AÖF Ders Seçimi Ne Zaman?

Açıköğretim Fakültesi, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2020 ile 2021 öğretim yılı Bahar dönemi ders seçim ve kayıt yenileme işlemleri bugün itibariyle başladı. Ders seçimi ve kayıt yenileme 26 Şubat tarihine kadar devam edecek. Öğrencilerin ders seçimlerini ve kayıt yenileme işlemlerini 26 Şubat tarihine kadar tamamlaması gerekir.

AÖF Ders Seçimi Nasıl Yapılır?

Kayıt Yenilemesi yapacak öğrencilere fakülteler tarafından ders ataması yapılmayacak. Öğrenciler 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde ders seçimi yapabilirler. Kayıt yenileme ve ders seçimi işlemleri aof.anadolu.edu.tr adresi üzerinden Ders seçimi eklemesini öğrenci şifresi veya e-devlet şifresi ile yapabileceklerdir.

Ödeme bilgileri ders seçimi sayfasında veya bu işlem sonucu dökümü alınan Kayıt Yenileme Bilgi Dökümü sayfasında yer alacaktır. Ders seçimi yapan kişiler 2020 ile 2021 öğretim yılı bahar dönemi dönem öğretim gideri dönem öğretim ücreti, Dönem öğrenci katkı payı ödemesine ait olup olmadığını mutlaka kontrol edilmelidir. 26 Şubat 2021 tarihinden sonra herhangi bir mazeret kabul edilmeyecek ve Bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri yapılmayacaktır.

Ders Kitapları Nasıl Alınacak?

Öğrencilere verilecek olan ders kitapları dijital PDF formatında öğrencilere sunulmaktadır. Öğrenciler ders kitaplarına ekampus.anadolu.edu.tr adresi üzerinden dijital ders kitaplarını indirebilirsiniz.