EKONOMİ
Giriş Tarihi : 09-04-2021 14:03   Güncelleme : 09-04-2021 14:03

2021 Nisan’da Bankalar Kredi Kartlarında Sunacakları Özel Kampanyaları Açıkladılar!

Farklı bankalar Nisan ayında kendilerinden kredi kartı alan müşterileri için sunacakları özel kampanyaları açıkladılar. Bu kampanyalar dahilinde farklı indirim seçenekleri de yer alıyor.

2021 Nisan’da Bankalar Kredi Kartlarında Sunacakları Özel Kampanyaları Açıkladılar!

2021 senesinde bankalar, kredi kartlarına sahip olan müşterileri için kampanyalar sunacaklar. Bazı bankalar harcamaları taksitlendirme alanında avantajlar sunarken belirli bir kısım ise indirim uygulamaları ile müşterilerine avantajlar sunuyor. Kredi kartı sahiplerine Enpara, Denizbank ve Akbank’ın sunduğu avantajlı koşullar dikkat çekiyor.

Enpara Kredi Kartı Kampanyaları

2021 yılında Enpara kredi kartına sahip olanlar, ömür boyunca kredi kartı aidat masrafı ödemeden kartlarını kullanacaklar. Aynı zamanda harcamalarını taksitlendirirken sıfır faiz uygulamasından yararlanacaklar. Hiçbir ek faiz masrafı olmadan harcamaları mobil şubeden taksitlendirecekler. Spotify, Netflix, Youtube Premium harcamalarında ise masraflarının sadece %50’sini ödeyecekler. Bu kapsamda %50 indirimden yararlanacaklar.

Denizbank Kredi Kartı Fırsatları

Denizbank Bonus kredi kartı sahipleri 2021 yılında akaryakıt alışverişlerini indirimli olarak yapmaya devam edecekler. Kredi kartları üzerinden 3 ay ertelemeli modelde nakit avans çekebilecekler. Aylık taksitler ödeme ise 3 ay sonra başlayacaklar. Harcamalar taksit sunmayan işyerlerinden yapılan tek çekimleri ise mobil bankacılık üzerinden 12 taksite bölebilecekler.

Akbank Kredi Kartı Kampanyaları

Akbank Axess kredi kartı sahipleri, Carrefoursa alışverişlerinden 25 TL Chip-para kazanacaklar. İGDAŞ Doğalgaz faturalarını kredi kartları üzerinden öderken, 2 taksit yapabilecekler. Şimdi alışveriş yapıp, daha sonra taksit ödemek isteyen kart sahipleri harcama erteleme koşullarından yararlanacaklar.

CEPTETEB Kredi Kartı Fırsatları

CEPTETEB Bonus kredi kartı sahipleri, 2021 yılında dijital platformlardan alışveriş yaparken %50 indirimden yararlanacaklar. Ayrıca 30 Nisan 2021’e kadar kredi kartı başvurusu yapanlar ise ilk 1 yıl kart ücreti ödemeyecekler. Kredi kartı harcama sözü bildirimi olarak adlandırılan sisteme dahil olan müşteriler ise 500 TL’ye kadar nakit bonus kazanacaklar.

QNB Finansbank Kredi Kartı Kampanyaları

QNB Finansbank kredi kartı sahipleri 2020 yılında kazandıkları hediye paralar ise 1.500 TL’lik alışverişi bedava yapabilecekler. Kefilsiz ve evraksız şekilde anında acil nakit avansı çekecekler. Taksit Kolay uygulamasından yararlanarak, 50 TL ve üzerinde olan tek çekimlik harcamalarını, tercih etmeleri halinde sonradan mobil bankacılık şubesine girerek taksitlendirecekler.