GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-04-2021 10:23   Güncelleme : 08-04-2021 10:23

8 Nisan Reyting Sonuçları! 7 Nisan 2021 En Çok İzlenen Program Hangisi Oldu? Bir Zamanlar Kıbrıs Kaçıncı Sırada?

Yaz sezonunun yaklaşmasına rağmen televizyon programlarında reyting savaşları tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle akşam kuşağında izleyiciyi kendilerine bağlayacak çok fazla yapım olduğu için reyting sonuçları da merak ediliyor. Birbirinden kaliteli dizi ve programlar ile her akşam izleyicilerin ekran başına toplanmasına neden olan programlar arasından dün akşamın en çok izlenen yapımı da belli oldu.

8 Nisan Reyting Sonuçları! 7 Nisan 2021 En Çok İzlenen Program Hangisi Oldu? Bir Zamanlar Kıbrıs Kaçıncı Sırada?

Özellikle TRT 1 ekranlarında başlayan ve büyük ilgi uyandıran Bir Zamanlar Kıbrıs ve Kanal D’nin merakla takip edilen dizisi Sadakatsiz dün akşam kıyasıya mücadele ettiler. Bunun yanında Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan Survivor yarışması da kendisine reyting mücadelesi arasında yer bulmayı başardı.

7 Nisan 2021 Reyting Birincisi Kim Oldu?

Birbirinden farklı ve ilgi çekici formatları ile kıyasıya mücadele eden dizi ve programlar arasından reyting sonuçlarının açıklanması sonrasında en çok izlenen yapım da belli oldu. İlgi çekici konuları, oyunculukları ve işleyişleri ile merak uyandıran dizi ve programlar arasında akşam kuşağında en çok hangi yapımının izlendiği reyting sonuçları ile belli oluyor. Sonuçların açıklanması sayesinde de en çok izlenen yapımlar belli oldu.

TRT 1 ekranlarında başlayan ve kısa sürede büyük merak uyandıran, başrollerinde Ahmet Kural, Pelin Karahan, Serkan Çayoğlu ve Devrim Satoğlu gibi isimlerin bulunduğu Bir Zamanlar Kıbrıs izleyicilerinden büyük beğeni aldı. Kanal D’nin en önemli yapımları arasında bulunan ve başrollerinde Cansu Dere, Burak Sergen ile Caner Cindoruk gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Sadakatsiz dizisi ise en çok izlenen dizi oldu. En çok izlenen programlar arasında ise adada hayatta kalma mücadelesinin takımlar üzerinden işlendiği Survivor öne çıktı.

Zirve Yarışında Kıyasıya Mücadele Yaşandı

Total, AB ve ABC1 gruplarına göre değerlendirilen reyting yarışında, Bir Zamanlar Kıbrıs, Sadakatsiz ve Survivor en çok izlenen yapımlar oldular. Programlar arasında kıyasıya mücadelenin yaşandığı görülen reyting sonuçlarında üç yapım rakiplerine önemli fark yaratmış oldular. Akşam kuşağının yanında gün ortası programları kuşağında ise rakiplerine fark atan program ise ATV ekranlarında Esra Erol’un sunmuş olduğu Esra Erol’da programı oldu.