MAGAZİN
Giriş Tarihi : 18-03-2021 23:05   Güncelleme : 18-03-2021 23:05

Acun Ilıcalı'nın Müstakbel Kayınvalidesinin Hamile Olduğu Ortaya Çıktı!

Acun Ilıcal’nın ilişki yaşadığı ve kendisinden 30 yaş küçük olan Ayça Çağla Altunkaya’nın annesi İlknur Altunkaya’nın hamile olduğu öğrenildi.

Acun Ilıcalı'nın Müstakbel Kayınvalidesinin Hamile Olduğu Ortaya Çıktı!

Acun Ilıcalı'nın Müstakbel Kayınvalidesinin Hamile Olduğu Ortaya Çıktı!

Türkiye medyasında büyük atılımlar yapan Ünlü sunucu Acun Ilıcalı'nın kayınvalidesinin 6 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Acun Ilıcal’nın ilişki yaşadığı ve kendisinden 30 yaş küçük olan Ayça Çağla Altunkaya’nın annesi İlknur Altunkaya’nın hamile olduğu öğrenildi. Doğum gününe az bir zaman kalan İlknur Altunkaya’nın hamile hali ile çektirdiği fotoğraf sosyal medyada gündem haline geldi.

İkili Bugün Farklı Bir Konu İle Gündemde Yer Aldı

Ünlü televizyon sunucusu Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile iki yıllık beraberliğinin ardından boşanma kararı almıştı. Bu olayın Ardından 51 yaşındaki olan acun Ilıcalı kendisinden 30 yaş küçük olan 22 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başlamıştı. İkili çoğu zaman sosyal medyada mutlu pozlar paylaşıyordu. Ancak bugün ikili farklı bir konu ile gündemde yer aldı. Ailesi hakkında çok fazla açıklamada bulunmayan ve görüntü vermeyen Ayça Çağla Altunkaya'nın annesi İlknur Altunkaya'nın hamile olduğu gün yüzüne çıktı. İlknur Altunkaya'nın hamile olduğunun öğrenilmesi sosyal medyada oldukça dikkat çekti.