MAGAZİN
Giriş Tarihi : 06-04-2021 13:04   Güncelleme : 06-04-2021 13:04

Afra Saraçoğlu Yaşamına Dair Samimi Açıklamalar Yaptı

Son dönemin yıldızı parlayan oyuncuları arasında yer alan Afra Saraçoğlu kariyerine dair samimi açıklamalarda bulundu. Saraçoğlu özellikle sektöre ilk adım attığında maddi açıdan çok büyük sorunlar yaşadığını ve bu sorunların giderilmesi için çok çaba gösterdiğinden bahsetti. Oynadığı diziler ile büyük beğeni toplayan Saraçoğlu aynı zamanda yaşamını da değerlendirdi.

Afra Saraçoğlu Yaşamına Dair Samimi Açıklamalar Yaptı

Ünlü bir dergiye röportaj veren genç oyuncu kariyerine ve yaşamana dair açıklamalarda bulundu. Fazilet Hanım ve Kızları, Kardeş Çocukları ve Öğretmen gibi dizilerde rol alan Saraçoğlu şimdilerde de Yeşilçam isimli dizinin çekimlerinde rol alıyor.

“Maddi Zorluklar Yaşadım”

Kariyerine dair önemli açıklamalarda bulunan Saraçoğlu röportajında oyunculuğa ilk adım attığında çok büyük zorluklar yaşadığından bahsetti. Saraçoğlu “Sektöre ilk adım atmak, her işte olduğu gibi benim için de zordu. Daha önce tam olarak bilmediğim bir sektördü bu ve ne yapacağımı tam olarak kestiremiyordum. Özellikle en çok beni maddi sıkıntılar zorluyordu. Tek gelir kaynağım oyunculuktu ve rol almadıkça ya da işimi yapamadıkça maddi açıdan maruz kalacağım durumlar beni fazlasıyla sıkıyordu. Ancak bu süreç beni duygusal açıdan daha güçlü bir hale getirdi,” şeklinde konuştu.

Genç oyuncu yaşadıklarının zor olduğunu ama kendi gelişimi için katkı sağladıklarını da belirterek “Bazı şeylerin erken yaşanması kişisel gelişim açısından çok iyi oluyor. Bu sayede daha erken olgunluğa ulaşıyorsun ve olayları da farklı gözlerden değerlendirme imkanı elde ediyorsun,” dedi.

“İşime Özveriyle Yaklaşıyorum”

Saraçoğlu aynı zamanda mesleğinin kendisi için çok önemli ve değerli olduğundan da bahsederek: “İşimi çok büyük bir özveri ile yapmaya dikkat ediyorum. Yaptıkça kusurlarımı da görüyorum. Bu beni daha çok geliştiriyor. Farkındalığım artıyor ve böylece mesleğimde daha iyi bir yere gelebiliyorum,” dedi. Ayrıca öz eleştiriye de dikkat çekerek: “Ben öz eleştiri yapmadan duramam. Bu yüzden hiçbir zaman mükemmel olarak kendimi görmem,” ifadelerini kullandı.

Salgın döneminde yaşadıklarından da bahsede genç oyuncu: “Şu sıralarda dans etmeye son derece merak saldım diyebilirim. Bunun yanında bir de kayak yapmaya başladım ama salgın olduğu yüzünden bu kış kayak yapamadım,” şeklinde konuştu.